Rozrywka Technologia

MODECOM MC-AWR11 – bezpieczny router ADSL dla domu i biura

Firma MODECOM wprowadziła do swojej oferty bezprzewodowy router ADSL, model MC-AWR11.  Urządzenie pracuje w oparciu o najnowszy standard przesyłu informacji cyfrowej ADSL+. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy komponentów urządzenie oferuje transmisję danych z prędkością dochodzącą do 150 Mbps.

Bezprzewodowy router ADSL firmy MODECOM MC-AWR11 stanowi idealną propozycję zarówno dla użytkowników indywidualnych, jak i firm, którym zależy na stworzeniu szybkiej, bezpiecznej i co najważniejsze stabilnej sieci.  Wysyłany za pośrednictwem prezentowanego urządzenia sygnał może być z powodzeniem rozdzielany na wiele komputerów, laptopów, tabletów, telefonów komórkowych, bez konieczności instalowania nieestetycznych i mało praktycznych kabli.  Z kolei dzięki mocnemu sygnałowi, który zapewnia wysokiej klasy antena o częstotliwości 5dBi, użytkownicy docenią wyjątkowy komfort pracy również z dalszej odległości oraz w każdym zakątku domu lub biura.

Router MODECOM MC-AWR11 to urządzenie wyposażone w szereg komponentów, które zabezpieczają stworzoną za jego pomocą sieć. Na szczególną uwagę zasługuję wbudowany w urządzenie firewall, który zapewnia maksymalny poziom bezpieczeństwa dla przekazywanych za pomocą sieci poufnych danych. Dodatkowo firewall został wyposażony w funkcję, która dodatkowo chroni użytkowników sieci przez potencjalnym atakiem hackerów, włączając w to często stosowany ostatnimi czasy atak typu DoS. Router MC-AWR11 oferuje również zaawansowane tryby szyfrowania sieci WiFi, dzięki którym użytkownik może mieć pewność, że nikt niepowołany nie podłączy się do jego sieci.

Oprócz bardzo wysokiego poziomu bezpieczeństwa router MC-AWR11 nadzwyczajną prędkość przesyłania danych, do 150 Mbps.  Dzięki zaimplementowanej w router  funkcji QoS (quality of service) urządzenie nadaje priorytet dla przepływających danych podczas wykonywanie najbardziej obciążających sieć czynności, czyli grania w gry sieciowe, ściągania plików multimedialnych, czy też oglądania transmisji strumieniowych.

Sugerowana cena MODECOM MC-AWR11 – 99 zł  PLN/BRUTTO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ