Akcesoria Gadżety Polecane Technologia

Muzyczny gadżet od ZALMANA – mini głośniki ZM-S600B z technologią bluetooth

ZALMAN_ZM-S600B_mini_2W kilka sekund podłączysz je do smartfona, tabletu czy laptopa – w domu, w podróży czy podczas wypoczynku w plenerze.

ZALMAN wprowadził do sprzedaży niewielkie głośniczki bluetooth w kształcie przypominającym sześcian, których duża mobilność i wbudowana bateria litowo-polimerowa umożliwiają swobodne korzystanie z nich w dowolnym miejscu. Urządzenia mają ciekawy design i pozwalają na odtwarzanie muzyki nawet do 8 godzin na jednym naładowaniu.

Miniaturowe głośniki bluetooth świetnie sprawdzą się w podróży, podczas odpoczynku w plenerze czy po prostu jako mobilny sprzęt audio przenoszony w obrębie domu lub mieszkania. Swoje zastosowanie znajdą również, gdy film odtwarzany na laptopie okaże się zbyt cichy lub gdy muzyka z notebooka nie będzie wystarczająco głośna podczas spotkania ze znajomymi.

ZALMAN_ZM-S600B_mini

Łączna waga głośników to zaledwie 120 g przy wymiarach 52 x 52 x 38 mm każdy, dzięki czemu sprzęt zmieści się nawet w niedużej torebce czy plecaku i nie będzie stanowić istotnego obciążenia dla przenoszącej go osoby. Zasięg modelu ZM-S600B wynosi do 10 m. Głośniki są kompatybilne z niemal każdym urządzeniem mobilnym (smartfonem, laptopem czy tabletem) wyposażonym w bluetooth.

Głośniki zapewniają wysoką jakość dźwięku jak na możliwości tego typu miniaturowego urządzenia. Mają po 3 W mocy oraz 40 mm przetworniki, przetwarzają dźwięki w zakresie 100–20 000 Hz. Warto dodać, że jeden z głośników ma wbudowany mikrofon. O statusie i trybie pracy urządzeń informują niebieskie i czerwone diody.

Na bocznej ściance jednego z głośniczków umieszczono 5 przycisków służących do: regulowania głośności muzyki/konferencji, przewijania utworów, uniwersalny przycisk do włączania/wyłączania słuchawek, parowania ich ze wskazanym urządzeniem nadającym sygnał bluetooth, a także włączania utworów/pauzowania/odbierania połączeń/kończenia ich i odrzucania.

Specyfikacja:
Model    ZALMAN ZM-S600B
Typ głośników    2.0
Łączna moc zestawu (RMS)    3 W
Pasmo przenoszenia    100 Hz-20 000 Hz
Średnica głośnika (głośników) szeroko-pasmowego    40 mm
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL)    86 dB
Impedancja    4 Ohm
Zasilanie    Bateria litowo-polimerowa, 550 mAh
Czas działania na jednym naładowaniu    do 8 godzin
Czas ładowania    1,5 godziny
Mikrofon    Tak
Wymiary    52 (D) x 52 (S) x 38 (W) mm
Waga    Około 120 g
Przyciski do sterowanie urządzeniem    Tak – 3 (regulacja głośności, parowanie urządzeń, sterowanie odtwarzanym dźwiękiem, odbieranie połączeń, przełączanie na kolejny utwór)

Gwarancja i cena:
Sugerowana cena detaliczna głośników ZALMAN ZM-S600B wynosi 149 zł brutto.
Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ