Akcesoria

Łatwy sposób na wymianę danych – nowe modele czytników kart pamięci MODECOM

Firma MODECOM dodała do swojej oferty dwa czytniki kart pamięci, wewnętrzny MODECOM CR-525 oraz zewnętrzny MODECOM CR-LEVEL2.  Urządzenia te pozwalają na błyskawiczną wymianę zapisanych na popularnych formatach kart pamięci danych, a komputerem stacjonarnym (model CR-525), czy tabletem multimedialnym i laptopem (model CR-LEVEL 2).

W dzisiejszych czasach nie sposób znaleźć urządzenia multimedialnego, które nie współpracowałoby i zapisywałoby dane na zewnętrznej karcie pamięci. Firma MODECOM wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów stworzyła dwa wysokiej klasy urządzenia, które umożliwiają w bardzo szybki sposób przegranie na komputer bądź tablet zapisanych na kartach pamięci danych.

MODECOM CR-525 to urządzenie przeznaczone do instalowania wewnątrz 5,25” zatoki w komputerze stacjonarnym. Czytnik CR-525 pozwala w prosty sposób  na zwiększenie funkcjonalności komputera stacjonarnego. Czytnik wyposażono aż w pięć niezależnych slotów, które pozwalają na czytanie danych z praktycznie każdych dostępnych na rynku kart pamięci.  Oprócz wspomnianych slotów, czytnik wyposażony jest w cztery wejścia USB, które pozwalają na podłączenie do komputera popularnych rozmaitych akcesoriów.  Czytnik MODECOM CR-525 wyposażona również w wejście eSATA, które pozwala na podłączenie przenośnych dysków zewnętrznych bez potrzeby dodatkowego źródła zasilania. Dodatkowo zamontowane w czytniku wejście IDE pozwala na podłączenie dysków twardych starszego typu.

MODECOM CR-LEVEL 2  to z kolei  zewnętrzny czytnik kart pamięci przeznaczony do użycia przede wszystkim z tabletami multimedialnymi oraz laptopami. Dzięki niewielkiej wadze oraz kompaktowej konstrukcji produkt ten z powodzeniem zmieści się nawet  w kieszeni spodni. Czytnik CR-LEVEL 2 oferuje również błyskawiczny transfer zapisanych na kartach pamięci danych. Produkt ten docenią w szczególności osoby, które potrzebują w błyskawiczny sposób przegrać np. wykonane w plenerze zdjęcia reporterskie.

Sugerowana cena MODECOM CR-525–  124,99 PLN/BRUTTO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ