Akcesoria Finanse Gadżety Polecane Technologia

Aplikacja Bamboo Loop dostępna na Androida

wac_product_image_android_4602x3119Zespół deweloperów firmy Wacom udostępnia aplikację do dzielenia się zdjęciami i przesyłania wiadomości w sposób kreatywny w wersji na smartfony z Androidem. Wacom prezentuje dziś swoją drugą aplikację na platformę Android.

Aplikacja Bamboo Loop łączy w sobie możliwość dzielenia się zdjęciami i przesyłania wiadomości w unikalny i zabawny sposób. Umożliwia dodawanie odręcznych komentarzy po zdjęciem, dzięki czemu są one  stylizowane na prawdziwe foto-pocztówki, które możemy przesłać do naszych przyjaciół, rodziny czy znajomych.

Dzięki szablonom jak na przykład „Wish-you-were-here” czy „życzenia urodzinowe” tworzone wiadomości są bardzo osobiste, a dodatkowo stają się małym dziełem sztuki. Takie foto-kartki mogą być odesłane przez odbiorcę z załączonym komentarzem, uśmiechem czy własnym rysunkiem, więc karta może krążyć między odbiorcami. Co więcej, można się nią podzielić za pośrednictwem serwisów społecznościowych jak Facebook, Twitter, Tumblr czy Google+.

W przeciwieństwie do aplikacji, w których zdjęcie jest dodane do wiadomości tekstowej, Bamboo Loop stawia je w centrum komunikacji – może zostać ono spersonalizowane za pomocą wbudowanych narzędzi do edycji. Szkicowanie, bazgranie, dodawanie komentarzy do zdjęcia za pomocą palca bądź piórka Bamboo Stylus jest proste, podobnie jak wysyłanie zdjęć do naszych kontaktów, odbieranie ich czy dzielenie się nimi za pomocą mediów społecznościowych. Każdy może pokazać swoją kreatywność!

Aplikację Bamboo Lopp na smartfony z Androidem można za darmo pobrać z Google Play. Bamboo Loop oferuje galerię różnych filtrów i kształtów pocztówek – część z nich jest dostępna w ramach dodatkowych pakietów za 3,32 zł Dostępne style pozwalają na dobranie sezonowych tematów (na przykład motyw letni), aby stworzyć wiadomość, która będzie artystyczna, zabawna, śmieszna lub w stylu vintage.

Measy U1A – zrób ze stargo Rubina smart TV!

Bamboo Loop pojawiła się w wersji na iPhone’a w maju 2013 roku, a teraz jest także dostępna smartfony z Androidem. Po Bamboo Paper jest drugą aplikacją stworzoną przez firmę Wacom dla rosnącego grona użytkowników smartfonów opartych o system operacyjny Android. Bamboo Paper to bardzo popularna aplikacja służąca do robienia notatek i szkicowania. Jest dostępna na iPady i wybrane urządzenia z Androidem firmy Samsung.

Aby zapoznać się z najnowszymi wiadomościami na temat Bamboo Loop i dowiedzieć się więcej o aplikacji, należy zajrzeć na stronę http://bambooloop.wacom.com lub też obejrzeć wideo

i podzielić się z nami ulubionymi kartkami stworzonymi w Z Bamboo Loop na Facebooku, Twitterze lub Tumblru.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ