Technologia

Prestigio wciąż zyskuje na jakości i prestiżu

MultiPad_2_Ultra_DUO_3GPrestigio, marka obecna w 70 krajach na całym świecie, kojarzy się z eleganckim, prestiżowym designem i optymalną funkcjonalnością urządzeń i akcesoriów. Stylistyka produktów kreowana jest przez europejskich projektantów, dlatego użytkownicy mogą obcować z przemyślanym i eleganckim wzornictwem.

Producent stawia również na wygodę klientów, czego wyrazem jest oferowanie skórzanych etui do wielu linii produktów, takich jak MultiPady, czytniki książek elektronicznych, topowe MultiPhone’y, a nawet nawigacje.
Prestigio kojarzy się z multifunkcyjnością, dlatego trudno się dziwić, że w portfolio marki znajdziemy smartfony typu Dual SIM czy hybrydowe połączenie nawigacji PND, wideo rejestratora drogowego i odbiornika telewizji z tunerem DVB-T. Producent systematycznie rozwija rodzinę MultiPadów, czyli tabletów internetowych z systemem Android, osiągając 7% udziału w rynku polskim. Dla porównania na Ukrainie posiada 15% udziału w tym segmencie, a w krajach Bałtyckich 12%.

Chcemy być silną marką europejską, która oprócz dobrej klasy sprzętu za rozsądną cenę zapewnia użytkownikowi multum dodatkowych usług oraz wsparcie technologiczne. Mamy swoje własne ośrodki R&D, gdzie powstają projekty urządzeń funkcjonalnie i stylistycznie przyjaznych odbiorcy

– podkreśla Marcin Harasim, prezes zarządu Asbis PL Sp. z o. o.

Prestigio to nie tylko optymalna konfiguracja sprzętowa, ale cała gama rozwiązań, które użytkownik otrzymuje w pakiecie z urządzeniem. Aktualizacje oprogramowania za pomocą funkcji OTA czy unikatowy NASP (New Application Service Prestigio), za pomocą których każdy MultiPhone bądź MultiPad jest zawsze up to date. Użytkownik otrzymuje monit o dostępnych nowych wersjach programów i aplikacji. Aktualizacja przebiega bezprzewodowo, za pomocą jednego kliknięcia. Pobrany pakiet instalowany jest automatycznie.
Dodatkowym udogodnieniem dla użytkowników jest platforma www.prestigioplaza.com,  gdzie czekają gotowe do pobrania aplikacje, multimedia i e-książki – w tym aż 30 000 w języku polskim.

Jeżeli interesują Was również informacje z branży GSM polecamy nasz Blog o telefonach komórkowych, którym jest Fonring.pl

Internetowa księgarnia Prestigio posiada obecnie w swoich zasobach już ponad 620 000 wirtualnych książek w 22 językach, w tym ponad 30 000 za darmo (3000 w języku polskim). Wciąż trwa promocja na e-booki, które można nabyć ze zniżką 25% w ciągu 6 miesięcy od rejestracji urządzenia Prestigio.
Producent oddaje do bezpłatnego użytku trzecią już wersję aplikacji eReader App 3.0, która obsługuje wszystkie popularne formaty tekstowe, a dzięki technologii Adobe DRM, potrafi czytać zabezpieczone PDFy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ