M.O.U.S. 9 – rarytas dla Geeków

Share on Google+0Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Share on Reddit0Share on StumbleUpon0Share on Tumblr0

mouseSetki konsumentów, którzy nie są graczami pokochało mysz Mad Catz RAT 7, za jej oryginalny wygląd i konstrukcję. Nie korzystali z ogromnej ilości funkcji jakie mysz oferowała. Dlatego z myślą o nich stworzono M.O.U.S. 9 – mysz do codziennego użytku, do biura, do domu.
Następny krok w ewolucji myszy

Mad Catz MOUS 9 to elegancka, bezprzewodowa mysz, która dzięki najnowszej technologii Bluetooth oferuje niesamowitą funkcjonalność oraz pełną swobodę. M.O.U.S. 9 świetnie zdaje egzamin zarówno w domu jak i w biurze. Intuicyjne oprogramowanie (przeciągnij i upuść), w pełni regulowane podpórki oraz  10 programowalnych przycisków, gotowych do przyjęcia polecenia, gwarantują wygodę i wydajność.

Technologia GameSmart i inteligentny Bluetooth 4.0

Produkty oparte na technologii GameSmart współpracują z wieloma mobilnymi urządzeniami. Nowa technologia we współpracy z Bluetooth 4.0 BLE  (Low Energy) umożliwia niemal uniwersalną kompatybilność z komputerami PC i Mac, a także iPhonem, iPadem oraz innymi urządzeniami z systemem Android, Windows Phone czy Microsoft Surface zgodnymi ze standardem Bluetooth Smart Ready. Bez względu na to czy używasz laptopa, PCta czy tablet, M.O.U.S. 9 jest zawsze gotowa do pracy.

Nano dongle dla urządzeń bez interfejsu Bluetooth

Nie posiadasz Bluetooth w swoim urządzeniu? Żaden problem! Wystarczy użyć dołączonego adaptera USB nano, który jest schowany na spodzie myszy. Dong jest na tyle mały, że możesz go na stałe pozostawić w porcie USB i nie będzie to miało najmniejszego wpływu na mobilność twojego laptopa, ipada, smartfona, itp.

Rok użytkowania na jednej baterii

Dzięki zintegrowanej technologii Bluetooth 4.0 i inteligentnym energooszczędnym sensorom „twin-eye”, M.O.U.S. jest mistrzem oszczędzania energii. Jedna dołączona bateria AA zapewnia pracę nawet do jednego roku bez potrzeby wymiany na nową. Jest to wynik ponad dwukrotnie lepszy w porównaniu  z poprzednią generacją myszy opartych na technologii Bluetooth.

Pracuje na szklanych powierzchniach

Wszechstronny czujnik laserowy emituje wiązkę, która odbija się od minimalnych niedoskonałości płaszczyzny, co w praktyce umożliwia korzystanie z myszy na niemal każdej powierzchni. Bez względu na to czy blat Twojego biurka jest z drewna, szkła czy materiałów kompozytowych, M.O.U.S. 9 świetnie sobie poradzi.

Ergonomiczna budowa

Aby zwiększyć komfort i zapewnić maksymalne dopasowanie, mysz zaopatrzono w regulowany grip (podpórkę) pod nadgarstki. Regulacja odbywa się bardzo łatwo, użytkownik może zmieniać ustawienia całkowitej długości do stylu uchwytu.

Produkt będzie objęty 2 letnią gwarancją, a cena detaliczna sugerowana przez dystrybutora – Impakt, wyniesie  530 zł. Mysz będzie dostępna w Polsce w maju b.r.

Cechy urządzenia:

– Rozdzielczość DPI: 990
– Przyspieszenie: do 8G
– Czas reakcji: 125Hz
– Prędkość śledzenia: do 0,8 m / s
– Ilość programowalnych przycisków: 10
– Łączność: USB nano dongle, Bluetooth
– Zasięg: do 10m
– Zasilanie: 1x bateria AA (w zestawie)
– Kompatybilna z urządzeniami Bluetooth

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.