Gadżety Polecane

M.O.U.S. 9 – rarytas dla Geeków

mouseSetki konsumentów, którzy nie są graczami pokochało mysz Mad Catz RAT 7, za jej oryginalny wygląd i konstrukcję. Nie korzystali z ogromnej ilości funkcji jakie mysz oferowała. Dlatego z myślą o nich stworzono M.O.U.S. 9 – mysz do codziennego użytku, do biura, do domu.
Następny krok w ewolucji myszy

Mad Catz MOUS 9 to elegancka, bezprzewodowa mysz, która dzięki najnowszej technologii Bluetooth oferuje niesamowitą funkcjonalność oraz pełną swobodę. M.O.U.S. 9 świetnie zdaje egzamin zarówno w domu jak i w biurze. Intuicyjne oprogramowanie (przeciągnij i upuść), w pełni regulowane podpórki oraz  10 programowalnych przycisków, gotowych do przyjęcia polecenia, gwarantują wygodę i wydajność.

Technologia GameSmart i inteligentny Bluetooth 4.0

Produkty oparte na technologii GameSmart współpracują z wieloma mobilnymi urządzeniami. Nowa technologia we współpracy z Bluetooth 4.0 BLE  (Low Energy) umożliwia niemal uniwersalną kompatybilność z komputerami PC i Mac, a także iPhonem, iPadem oraz innymi urządzeniami z systemem Android, Windows Phone czy Microsoft Surface zgodnymi ze standardem Bluetooth Smart Ready. Bez względu na to czy używasz laptopa, PCta czy tablet, M.O.U.S. 9 jest zawsze gotowa do pracy.

Nano dongle dla urządzeń bez interfejsu Bluetooth

Nie posiadasz Bluetooth w swoim urządzeniu? Żaden problem! Wystarczy użyć dołączonego adaptera USB nano, który jest schowany na spodzie myszy. Dong jest na tyle mały, że możesz go na stałe pozostawić w porcie USB i nie będzie to miało najmniejszego wpływu na mobilność twojego laptopa, ipada, smartfona, itp.

Rok użytkowania na jednej baterii

Dzięki zintegrowanej technologii Bluetooth 4.0 i inteligentnym energooszczędnym sensorom „twin-eye”, M.O.U.S. jest mistrzem oszczędzania energii. Jedna dołączona bateria AA zapewnia pracę nawet do jednego roku bez potrzeby wymiany na nową. Jest to wynik ponad dwukrotnie lepszy w porównaniu  z poprzednią generacją myszy opartych na technologii Bluetooth.

Pracuje na szklanych powierzchniach

Wszechstronny czujnik laserowy emituje wiązkę, która odbija się od minimalnych niedoskonałości płaszczyzny, co w praktyce umożliwia korzystanie z myszy na niemal każdej powierzchni. Bez względu na to czy blat Twojego biurka jest z drewna, szkła czy materiałów kompozytowych, M.O.U.S. 9 świetnie sobie poradzi.

Ergonomiczna budowa

Aby zwiększyć komfort i zapewnić maksymalne dopasowanie, mysz zaopatrzono w regulowany grip (podpórkę) pod nadgarstki. Regulacja odbywa się bardzo łatwo, użytkownik może zmieniać ustawienia całkowitej długości do stylu uchwytu.

Produkt będzie objęty 2 letnią gwarancją, a cena detaliczna sugerowana przez dystrybutora – Impakt, wyniesie  530 zł. Mysz będzie dostępna w Polsce w maju b.r.

Cechy urządzenia:

– Rozdzielczość DPI: 990
– Przyspieszenie: do 8G
– Czas reakcji: 125Hz
– Prędkość śledzenia: do 0,8 m / s
– Ilość programowalnych przycisków: 10
– Łączność: USB nano dongle, Bluetooth
– Zasięg: do 10m
– Zasilanie: 1x bateria AA (w zestawie)
– Kompatybilna z urządzeniami Bluetooth

ZOSTAW ODPOWIEDŹ