Akcesoria Gadżety

Podogoodporne głośniki Bowers & Wilkins AM-1

AM-1 White VerticalBowers & Wilkins AM-1 jest wytrzymałym głośnikiem odpornym na niekorzystne warunki atmosferyczne, w przypadku którego konstruktorzy pokonali akustyczne kompromisy kojarzone z monitorami na każdą pogodę, gwarantującym niezwykle zaawansowany dźwięk wypływający z niewiarygodnie wytrzymałej i wszechstronnej obudowy.

AM-1 doskonale sprawdza się na zewnątrz oraz wewnątrz pomieszczeń i dostępny jest w białym lub czarnym kolorze.
Bowers & Wilkins z dumą prezentuje najnowszą konstrukcję – AM-1 Architectural Monitor – pogodoodporny głośnik będący unikatowym połączeniem wysokiej jakości dźwięku, wytrzymałości i największej elastyczności. AM-1 doskonale sprawdza się w szerokim zakresie instalacji, zarówno tych zewnętrznych, jak i wewnętrznych.

Klarowny, ekscytujący i mocny – AM-1 unika kompromisów związanych z głośnikami odpornymi na wpływ warunków atmosferycznych i dostarcza pełnię możliwości, które oczekiwane są w przypadku konstrukcji sygnowanej przez Bowers & Wilkins. 2-drożny projekt został wyposażony w odwróconą konfigurację przetwornika – 25-mm aluminiowa kopułka wysokotonowa znajduje się poniżej 130-mm głośnika nisko-średniotonowego. To zapewnia optymalną dyspersję dźwięku także wtedy, kiedy głośnik zamontowany jest wysoko na ścianie.

Reprodukcję niskich tonów wzmacnia umieszczony z tyłu pomocniczy radiator basu (ABR). Zastosowane w miejsce konwencjonalnego portu bas refleks rozwiązanie wspomaga pracę AM-1 i gwarantuje niesamowity bas przy tak niedużej obudowie. W przeciwieństwie do wspomnianego portu, ABR pozwala zachować ciągłość i szczelność obudowy. Łącząc zaawansowane przetworniki, unikatową konfigurację i klasyczne komponenty zwrotnicy, konstruktorzy stworzyli głośnik równie muzykalny, jak elastyczny.

A elastyczny jest bez wątpienia. AM-1 został starannie opracowany tak, by można go było łatwo zamontować. Elegancki aluminiowy uchwyt ścienny wykorzystuje pomysłowy system mocowania z jedną wtyczką. Dzięki przemyślanej konstrukcji głośnik można umieścić zarówno pionowo, jak i poziomo, a ponadto obracać go w obu kierunkach w zakresie 110° od osi centralnej.

Kolejną zaletą AM-1 jest minimalna odległość pomiędzy ścianą i głośnikiem, dzięki czemu nowa konstrukcja Bowers & Wilkins staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. W ten sposób oprócz głównego zadania, jakim jest dostarczanie wysokiej jakości dźwięku wokół ogrodów, patio i basenów kąpielowych, za sprawą swojego eleganckiego wyglądu AM-1 sprawdzi się także we wnętrzu. Dzięki temu także restauracje, bary czy inne miejsce spotkań będą mogły korzystać z niezwykle udanego połączenia wyśmienitej jakości dźwięku, dyskretnego stylu, elastyczności i wytrzymałej konstrukcji AM-1.

Od strony konstrukcyjnej Bowers & Wilkins AM-1 łączy nierdzewną aluminiową maskownicę ze sztywną obudową wykonaną z plastiku wzmacnianego włóknem szklanym. Całość jest niesamowicie odporna na intensywne zakurzenie, wilgoć i ekspozycję UV. Głośnik został poddany rygorystycznym, nieprzerwanym testom w komorze przyspieszonego osadzania soli oraz zewnętrznym badaniom odporności na działanie UV. Wszystko po to, żeby mieć gwarancję, iż części nie wyblakną i nie stracą koloru.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ