Polecane Rozrywka Technologia

Nowy Most Bezprzewodowy Edimax N300 – CV-7428nS

ediCV-7428nS to Uniwersalny Most Bezprzewodowy umożliwiający podłączenie przewodowych urządzeń, takich jak telewizowy Smart, odtwarzacze Blu-ray czy console do gier do sieci bezprzewodowej zgodnej ze standardem 802.11n.

Do CV-7428nS można jednocześnie podłączyć do 5 przewodowych urządzeń, np. telewizory Smart, dekodery telewizyjne, konsole do gier, odtwarzacze Blu-ray czy odtwarzacze DVD, do sieci bezprzewodowej. Dzięki czemu nie potrzebne są już dodatkowe przewody Ethernet do podłączenia tych urządzeń. Stylowy wygląd CV-7428nS czyni go miłym dla oka dodatkiem do każdego domu, ponad to może być on zamontowany na ścianie, a zewnętrzne anteny zapewniają doskonały zasięg sieci bezprzewodowej.

Prędkość transmisji danych do 300Mb/s

CV-7428nS jest zgodny ze standardem 802.11b/g/n. Transmisja danych podczas połączenia bezprzewodowego może osiągać prędkość do 300Mb/s podczas korzystania z technologii 802.11n. Zapewnia to prędkość odpowiednią dla streamingu filmów i muzyki, oraz gier online.

Uniwersalość

CV-7428nS posiada pięć portów Ethernet 10/100Mbps, do których można podłączyć urządzenia takie jak, telewizor smart, odtwarzacz Blu-ray, odtwarzacz DVD, konsole do gier, komputery czy dekodery telewizyjne.

Energooszczędność

CV-7428nS jest zgodny ze standardem 802.3az Energy Efficient Ethernet (EEE) oraz wykorzystuje technologię Green WLAN, które zmniejszają pobór mocy o 40%~80%, dostosowując ilość pobieranej enrgii w zależności od wykorzystania sieci, zarówno przewodowej jak i bezprzewodowej.

WPS Button & iQ Setup

Wbudowany przycisk WPS (Wi-Fi Protected Setup) pozwala na szybkie połączenie CV-7428nS z instniejącą już siecią bezprzewodową. Wystarczy przycisnąć przycisk WPS na urządzeniu oraz na routerze. Natomiast funkcja iQ Setup, obsługiwana z poziomu przeglądarki internetowej, umożliwia szybką konfigurację urządzenia. Uciążliwa do tej pory konfiguracja, teraz wynaga jedynie kilku kliknięć.

Właściwości

Bezprzewodowy standard 802.11n
Obsługa wielu urządzeń
Przycisk WPS
Smart iQ setup
Obsługa szyfrowania WPA/WPA2
Energooszczędność
Zewnętrzne anteny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ