Finanse Technologia

Telebimy mobilne. Informuj i angażuj

ekrany-led-2Nowoczesna forma reklamy pojawia się wszędzie tam, gdzie dotrzeć może do jak największej liczby potencjalnych odbiorców i klientów. Statyczne i tradycyjne billboardy często odchodzą w zapomnienie, <br>
a zamiast nich coraz częściej firmy decydują się na zakup lub wynajem ekranów multimedialnych.

Dzięki ekranom multimedialnym, przekaz reklamowy utrzymany jest w ciekawej formie, a przede wszystkim dopasowany do potrzeb klientów. Tego typu rozwiązania sprawdzają się najlepiej w przestrzeni miejskiej, ale również podczas różnego rodzaju wydarzeń na świeżym powietrzu. Jednak w takich sytuacjach, idealnym rozwiązaniem będą telebimy mobilne. Czym różnią się od zwykłych ekranów wewnętrznych czy zewnętrznych?


Mobilne i skuteczne

Przede wszystkim doskonale sprawdzają się podczas eventów, pokazów czy wydarzeń sportowych. Konstrukcja telebimów mobilnych pozwala na ich szybki transport oraz ustawienie wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Gotowy do pracy telebim mobilny można rozłożyć w ciągu kilku minut. Mobilne ekrany sprawdzą się wszędzie tam, gdzie z przekazem reklamowym należy trafić do dużej liczby odbiorców, a także kibiców – na przykład w strefach kibica, na stadionach czy skoczniach narciarskich. Obraz z boiska podczas wydarzeń sportowych nadawany jest wtedy na żywo.

Telebimy mobilne używane są również podczas koncertów czy przedstawień teatralnych, w których dużą rolą odgrywają multimedia. Tego typu rozwiązania dopasować można do indywidualnych potrzeb. Istnieje więc możliwość wyboru wielkości czy rozdzielczości ekranu tak, aby idealnie dopasował się do danego wydarzenia. Jakie jeszcze zalety posiadają ekrany mobilne? Mogą być obsługiwane i montowane przez jedną osobę, oraz można bez problemu przewozić je z miejsca na miejsce. Lekka konstrukcja i dostosowanie przekazu treści do indywidualnych potrzeb Klienta to cechy, którymi wyróżniają się mobilne ekrany multimedialne.

W TDC Polska zapewniamy także dedykowane oprogramowanie, dzięki któremu obsługa ekranów w zakresie publikowania treści i przekazów reklamowych jest jeszcze prostsza.

Personalizuj swój ekran

Treść można dopasowywać do wymagań i potrzeb odbiorców, a także zarządzać nią z każdego miejsca na świecie. Mobilne ekrany w niektórych przypadkach zamontowane są na przyczepach co jeszcze bardziej ułatwia ich przemieszczanie. Wysięgniki sprawiają, że można regulować wysokość ekranów, co doskonale sprawdza się podczas dużych imprez masowych.

Regulacja kąta nachylenia oraz pozycji, w której ma być ustawiony ekran pozwala na błyskawiczne dostosowanie go do zastanej sytuacji. Zachowanie wysokiej jakości obrazu, a także łatwa obsługa i montaż ekranów mobilnych sprawiają, że cieszą się one dużym powodzeniem wśród odbiorców. Rozwiązania te dedykowane są zarówno dużym przedsiębiorstwom jak i małym firmom, które chcą dotrzeć ze swoją ofertą do jak największej grupy osób.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ