Akcesoria Gadżety Polecane Technologia

ZALMAN ZM-GM3 – gamingowa mysz z sensorem laserowym 8200 DPI

ZALMAN_CNPS2X_miniZALMAN wprowadził do sprzedaży wysoki model myszki dla bardziej zaawansowanych użytkowników – ZM-GM3. Kontroler wyposażono w bardzo precyzyjny sensor laserowy Avago A9800 o rozdzielczości aż do 8200 DPI.

Dla potrzeb najbardziej zagorzałych graczy przewidziano 7 w pełni programowalnych przycisków, w tym rolkę pokrytą nieścierającą się gumą. Oprócz tego do zestawu dołączono miniaturowe ciężarki umożliwiające zwiększenie wagi myszki o 24 g.

Dzięki precyzyjnemu sensorowi o regulowanej rozdzielczości najnowszy kontroler ZALMANA sprawdzi się nie tylko w grach, ale także w aplikacjach graficznych, w których wymagana jest duża dokładność. Rozdzielczość może być dowolnie zmieniana za pomocą dodatkowych przycisków. Użytkownik ma do dyspozycji intuicyjne i proste w obsłudze oprogramowanie do ustawiania parametrów rozdzielczości. Szybkość przetwarzania obrazu wynosi 12 000 klatek/s.

Myszka ZALMAN ZM-GM3 ma oryginalny, stonowany design i profilowany kształt – doskonale dopasowuje się do dłoni. Na spodzie myszki zainstalowano wysokiej jakości, solidnie przytwierdzone ślizgacze. Wykorzystanie elementów mechanicznych marki Omron zapewnia ciche kliknięcia. Dodatkową zaletą zestawu jest 6 opcjonalnych ciężarków, każdy o wadze 4 g. Waga myszki bez dodatkowego obciążenia to 115 g.

Wymiary modelu ZM-GM3 to 120 (D) x 66 (S) x 37 (W) mm. Urządzenie korzysta z interfejsu USB. Wtyczka jest pozłacana, a na kablu o długości 1,8 m zastosowano filtr przeciwzakłóceniowy.

Specyfikacja:
Model    ZALMAN ZM-GM3
Typ    Mysz laserowa
Sensor    Avago A9800
Rodzaj połączenia    Przewodowa
Rozdzielczość    800-8200 DPI
Liczba przycisków        7
Szybkość przetwarzania obrazu    12 000 klatek/s
Długość kabla    1,8 m
Przewidywana wytrzymałość klawiszy/przycisków    5 mln wciśnięć
Wymiary     120 (D) x 66 (S) x 37 (W) mm
Waga    115 g + 24 g
Interfejs    USB
Inne    Ciężarki 6 x 4 g, wysokiej jakości ślizgacze

Gwarancja i cena:
Sugerowana cena detaliczna myszki ZALMAN ZM-GM3 wynosi 110 zł brutto.

Urządzenie objęte jest dwuletnią gwarancją producenta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ