Bezprzewodowy router TRENDnet osiągający prędkość 1750Mb/s

Share on Google+0Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Pin on Pinterest0Share on Reddit0Share on StumbleUpon0Share on Tumblr0

TRENDnet przedstawił na targach Computex nowy dwuzakresowy router AC1750, model TEW-812DRU. Znaczny wzrost zapotrzebowania na urządzenia sieciowe połączony z przesyłaniem obrazu w jakości HD powoduje wnoszenie na rynek coraz to nowych urządzeń, które są odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów.

802.11ac to nowy standard, który został zaprojektowany by sprostać ekstremalnym oczekiwaniom obecnych użytkowników sieci bezprzewodowych.

Dwuzakresowy router AC1750, model TEW-812DRU, potrafi pracować w częstotliwości 5GHz, dodatkowo obsługuje standard 802.11ac i przesyła dane z prędkością 1300 Mb/s. Ten router potrafi znieść ekstremalne obciążenie oraz z łatwością będzie strumieniował obraz w jakości HD do urządzeń znajdujących się w sieci – wszystkie te czynności będą wykonywane na częstotliwości 5GHz. Standard 802.11n, pracujący w częstotliwości 2,4GHz pozwala osiągnąć prędkość przesyłania danych do 450Mb/s, został on zaprojektowany do obsługi laptopów, smartfonów, oraz innych urządzeń obsługujących standard n.

Gigabitowy port Ethernet pozwala osiągnąć wspaniałe wyniki, jeżeli chodzi o połączenia przewodowe. Zastosowanie technologii WPS (Wi-Fi Protected Setup) pozwala w łatwy oraz szybki sposób podłączyć inne urządzenia sieciowe do TEW-812DRU za pomocą jednego przycisku, natomiast technologia Beam Forming usprawnia jakość nadawanego sygnału.
Port USB znajdujący się na obudowie urządzenia pozwala na podłączenie np. dysku twardego oraz dzielenie się plikami z jego powierzchni w całej sieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.