Akcesoria Gadżety

Maty wyciszające do Zalman Z9 / Z9 Plus / Z9 U3

zalmanOdgłosy wentylatorów i wibracje naszego komputera potrafią zepsuć całą pracę. Każdy hałas w pracy czy w domu zawsze powoduje dodatkowy stres, zmniejsza możliwości koncentracji, obniża naszą efektywność oraz negatywnie wpływa na zdrowie. Czas to zmienić.

W komputerze istnieje pełno źródeł hałasu, jak dysk twardy obracający się najczęściej z prędkością 7200 RPM, wentylatory od obudowy, chłodzenie od karty graficznej, chłodzenie procesora czy jeszcze wentylator w zasilaczu. Wszystko to dodatkowo przenosi wibracje na stalową lub aluminiową obudowę, która później przez tego typu drgania wytwarza nieprzyjemny dźwięk dla naszego ucha.

Jednym z najbardziej sensownych rozwiązań na zmniejszenie tych nieprzyjemnych odczuć są maty wyciszające. Firma King Mod wprowadza na polski rynek specjalny zestaw zawierający dziesięć płatów do wyciszenia obudów marki Zalman Z9, Z9 Plus oraz Z9 z USB 3.0. Maty są specjalnie dostosowane do kształtu tych obudów, a instalacja ich nie jest skomplikowaną rzeczą, gdyż spód jest samoprzylepny. Zbudowane są one ze specjalnego i opatentowanego miękkiego materiału pochłaniającego wibracje oraz dźwięki szczególnie w częstotliwościach od 1800 do 3500 Hz, gdzie efektywność ich pracy wynosi aż 80%. Maty wyciszające King Mod do Zalman Z9/Z9+/Z9U3 nadają się więc szczególnie do wyciszenia szumu emitowanego przez wszelkie wentylatory w typowych komputerach.

Dane techniczne:
Nazwa: Maty wyciszające King Mod do Zalman Z9 / Z9 Plus / Z9 U3
Kod producenta: ZUDM-124
Maty w zestawie:
– 1x prawy panel boczny
– 1x lewy panel boczny
– 1x panel przedni góra
– 1x panel przedni dół
– 1x panel przedni centrum
– 1x spód centrum
– 1x spód przód
– 1x tył centrum
– 1x tył góra
– 1x góra

Materiał:
– pianka akustyczna typu czysty ester
– perforowany top
– samoprzylepny spód

Kolor: Czarny
Pochłanianie dźwięku na częstotliwościach:
>80%: 1800 – 3500 Hz
>40%: 1200 – 6000 Hz
Odporność na temperatury: – 40C do +100C

Miejsce produkcji: Niemcy
Przewodnictwo cieplne: 0,04W/mK w temperaturze 10C
Cechy: dobry efekt wyciszenia, atrakcyjny wygląd, zmywalna struktura

Sugerowana cena detaliczna: 129zł brutto

ZOSTAW ODPOWIEDŹ