Akcesoria Gadżety Technologia

Stylowa, zewnętrzna nagrywarka DVD od Asusa

asusdvdZewnętrzna nagrywarka DVD o grubości zaledwie 13mm ASUS SDRW-08U5S-U nawiązuje wyglądem do innych produktów firmy inspirowanych designem ZEN takich jak np. ASUS ZENBOOK. Metaliczna, pokryta wzorem z okręgów obudowa, dostępna jest w trzech kolorach Mellow Metallic, Dusty Rose i Bright Berry.

Połączenie cienkiego profilu i wyjątkowego wyglądu zdecydowanie wyróżnia urządzenie spośród innych dostępnych na rynku.

W ASUS SDRW-08U5S-U zastosowano zaawansowaną inżynierię, dzięki której udało się uzyskać bardzo płaski 13mm profil. Design nagrywarki nadaje jej bardzo atrakcyjny wygląd i zapewnia bezproblemową mobilność. Użytkownik może ją przenosić i ustawiać w dowolnym miejscu, dzięki czemu jest doskonałym dodatkiem do ultrabooków i innych urządzeń mobilnych.

Elastyczne opcje ułożenia

Nowa propozycja firmy w segmencie napędów posiada wbudowaną, chowaną podstawkę. Dzięki niej z łatwością ustawimy urządzenie w pozycji pionowej lub poziomej. Taka elastyczność pozwoli zaoszczędzić miejsce w każdej przestrzeni, biurowej czy domowej. Eliminuje również potrzebę noszenia ze sobą dodatkowych akcesoriów do ustawiania nagrywarki.

Pełne bezpieczeństwo danych

Firma ASUS wyposażyła nagrywarkę SDRW-08U5S-U w rozwiązanie Disc Encryption II, zapewniające bezpieczeństwo zapisywanych danych. Użytkownik uzyskuje możliwość szyfrowania nagrywanych danych i nazw plików oraz zabezpieczania ich hasłem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ