Akcesoria Gadżety

Cooler Master NotePal U2 Plus – podstawka chłodząca do laptopów i nie tylko

masterNotePal U2 Plus – model ten to jednak nie tylko podstawka chłodząca – po złożeniu może pełnić rolę podróżnego etui dla urządzeń o przekątnej ekranu nawet do 17 cali. Sprzyjają temu również niewielkie rozmiary i waga. NotePal U2 Plus jest wykonany ze szczotkowanego aluminium, co zapewnia lekkość i elegancki wygląd.

Jednocześnie podstawka gwarantuje bardzo dobre odprowadzanie ciepła z powierzchni laptopa. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu dwóch wentylatorów, których położenie można swobodnie regulować. Rozwiązanie takie pozwala na optymalne dostosowanie ustawienia wentylatorów do naszego notebooka.

NotePal U2 Plus został zaprojektowany w taki sposób, by zapewnić użytkownikowi maksymalną wygodę. Dzięki temu, korzystając z podstawki chłodzącej Cooler Master, mamy gwarancję komfortowego pisania oraz możliwość ustawienia ekranu na odpowiedniej dla naszych oczu wysokości. Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w NotePal U2 Plus są również dwa specjalne uchwyty, które pozwalają na uporządkowanie plątaniny kabli na naszym biurku.

Specyfikacja Model NotePal U2 Plus:

Kolor czarny/srebrny
Materiały Szczotkowane aluminium, plastik, guma
Waga 0.65 kg
Wymiary (Szer. x wys. x głęb.) 346 x 282 x 60mm
Wymiary wentylatora (Szer. x wys. x głęb.) 80 x 80 x 10mm
Prędkość wentylatora 2000 ± 10% RPM
Przepływ powietrza wentylatora 31 CFM
Poziom hałasu wentylatora (dB-A) 21 dBA
Zasilanie USB 5V DC
USB USB 2.0/1.1 x 1 (wejście zasilające)
Pobór energii 0.36A, 1.8W
Kompatybilność Laptopy do 17″

Podstawka chłodząca Cooler Master NotePal U2 Plus dostępna jest w sprzedaży w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 89,00 złotych oraz objęta jest 24-miesiecznym okresem gwarancyjnym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ