Akcesoria Technologia

Miniaturowy pendrive od EMTEC

Polski dystrybutor Impakt na polski rynek trafiły miniaturowe pendrivy marki Emtec. Ich rozmiar (2 cm), sprawia, że na stałe mogą pozostać zainstalowane w porcie USB urządzenia, zwiększając pojemność sprzętu o dodatkowe 32 GB.

S200 Micro Flash Drive, mimo małych  rozmiarów bo zaledwie 2 cm i wagi 1 grama  pomieszczą dane o pojemności od 4 do 32 GB. Dzięki bardzo małym gabarytom ich funkcjonalność zostanie doceniona przez użytkowników TV LCD, samochodowego sprzętu audio czy ultrabooków. Instalując je w porcie USB możemy je pozostawić na stałe bez konieczności odłączania od urządzenia.

W ten oto sposób możemy w łatwy sposób zwiększyć pojemność sprzętu o kilka lub kilkadziesiąt GB danych. Pamięć flash S200 charakteryzuje prędkość odczytu do 18MB/s, zaś prędkość zapisu dochodzi do 8MB/s. Jakość wykonania oraz ekskluzywny design czynią z S200 ciekawą propozycję wśród pamięci flash na rynku.

Twój administrator stron www nie spełnia wymagań? Zajrzyj do Asani.pl

Produkty objęte są 5 letnią gwarancją, a cena detaliczna sugerowana przez dystrybutora – Impakt, wynosi 32 zł za pojemność 8 GB oraz 99 zł za 32 GB pamięci.

Radeon HD7990 z serii ATOMIC

Cechy urządzenia:

– Ekskluzywny ultra slim design
– Miniaturowe rozmiary: 19,3 x 17 x 5,2 mm
– Waga: 1gr
– Idealne do ultrabooków, samochodowego radia, TV LCD, ramek cyfrowych foto, itp.

Czym może zaskoczyć nowy pendrive PQI Connect?

Specyfikacja techniczna:

– Pojemność: od 4GB do 32GB
– Prędkość odczytu: do 18MB/s
– Prędkość zapisu: do 8MB/s
– System operacyjny: Windows 7 / Vista / XP, Mac OS 10.4
– Zgodność: USB 2.0
– Gwarancja: 5 lat

Myślisz stereo – mówisz ELAC

ZOSTAW ODPOWIEDŹ