Akcesoria

Prestigio Roadrunner 520 – nowy rejestrator samochodowy

Prestigio, marka prestiżowych urządzeń i akcesoriów komputerowych, prezentuje nowy model rejestratora samochodowego Roadrunner 520, zapewniający nagrywanie o jakości Full HD, automatyczną detekcję ruchu oraz zaawansowane narzędzia kompresji wideo wpływające na wydłużenie czasu rejestrowania przejechanych kilometrów.
Najnowszy model wideo rejestratora Prestigio Roadrunner 520 jest kompaktowym, spójnym pod względem konstrukcji obudowy urządzeniem oferującym kierowcom możliwość zapisu trasy przejazdu w jakości Full HD (1920×1080 pikseli) z prędkością 30 klatek na sekundę. Dzięki funkcji stabilizacji obrazu, 120stopniowemu kątowi widzenia oraz czterokrotnemu cyfrowemu powiększeniu, użytkownik wideo rejestratora Prestigio uzyskuje dobrej jakości, nieporuszony zapis, który może być dowodem na jego niewinność w kontekście zdarzenia drogowego. Urządzenie potrafi też dokumentować trasę przejazdu w warunkach słabego oświetlenia, ponieważ producent zaimplementował przydatny tryb Night Mode.

Roadrunner 520 posiada czytelny, 2.0-calowy wyświetlacz TFT pracujący w trybie 4:3, umożliwiający prezentację daty i czasu na nagraniu czy zdjęciu, a także stałoogniskową matrycę CMOS o rozdzielczości 5MPx i aperturze 2.0mm. Do wyboru są aż 3 formaty nagrywania, a co za tym idzie trzy prędkości rejestrowania: 1920x1080p, 30 kl/s – 3.6GB/h, 1280x720p, 60kl/s – 2.8GB, 1280x720p, 30kl/s – 2.4GB. Wszystkie pliki zapisywane są na zewnętrznej karcie microSD o maksymalnej pojemności 32GB. Co ważne nagrywanie rozpoczyna się w momencie uruchomienia silnika, a tryb zapętlania gwarantuje, że uwiecznione zostaną najbardziej aktualne zdarzenia drogowe. Dodatkowo w razie wypadku urządzenie odcina możliwość nadpisania zapisu, który uwieczniło bezpośrednio przed kolizją, dzięki czemu z łatwością można ustalić sprawcę zdarzenia drogowego. Prestigio Roadrunner 520 rejestruje zarówno obraz, jak i dźwięk, dlatego oprócz funkcji dowodowej może także pełnić rolę kamerki nagrywającej ciekawe klipy z drogowych manewrów, które można potem udostępnić znajomym na Youtube, lub portalach społecznościowych.

Na obudowie urządzenia znajduje się port HDMI pozwalający na połączenie z zewnętrznym monitorem o większej przekątnej ekranu, celem prezentacji nagrania dużej liczbie osób. Roadrunner 520 jest łatwy w montażu – wystarczy zamocować go w do szyby pojazdu za pomocą dołączonego uchwytu. Bateria o pojemności 500mAh pozwala na 60 minut nieprzerwanego zapisu jakości Full HD.

Cena: 449 zł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ