Akcesoria Gadżety

Myślisz stereo – mówisz ELAC

FS 407 orangeSakhir Orange High Gloss BMW M6, Maserati Rosso Trionfale High Gloss
i Kawasaki Lime Green Silk Matt – to najnowsze wersje kolorystyczne zestawów głośnikowych ELAC-a. Nabywcy kolumn m.in. z serii 400 i 500 mogą teraz wybrać dowolny kolor wykończenia z bardzo szerokiej palety barw RAL

ELAC to prawdziwa ikona wśród producentów high-endowych zestawów głośnikowych. Na przestrzeni wielu dekad ten niemiecki producent potwierdził swój ogromny potencjał w projektowaniu najwyższej jakości konstrukcji audio i udowodnił, że potrafi spełnić nawet najbardziej wyszukane oczekiwania. Urzeczywistnieniem tych możliwości są najnowsze wersje zestawów głośnikowych, m.in. FS 407 i FS 409, które teraz dostępne są w dowolnej wersji kolorystycznej z palety barw RAL, zarówno w wykończeniu matowym, jak i na wysoki połysk. W ten sposób nabywcy mogą dopasować wygląd kolumn do wystroju wnętrza i jednocześnie zyskują konstrukcję, która idealnie łączy walory wizualne z doskonałym brzmieniem.

Profesjonalny administrator stron www to tylko ten z Asani.pl

Od strony sonicznej konstrukcje ELAC-a prezentują niezwykle otwarty dźwięk, który dzięki doskonałej rozdzielczości odtwarza wrażenia akustyczne zarezerwowane dla sali koncertowej. To m.in. zasługa zastosowania najwyższej jakości technologii. Kosze przetworników wykonano z odlewanego aluminium, co gwarantuje im maksymalną sztywność. Głośniki nisko- i średniotonowe wykorzystują membranę crystal, opierającą się na technologii Aluminium-Sandwich AS. Ta niesamowicie zaawansowana membrana cechuje się ogromną sztywnością, co ogranicza jej wewnętrzny rezonans i eliminuje podkoloryzowanie dźwięku. Wyróżnikiem kolumn ELAC-a jest także wysokotonowy przetwornik JET, pozwalający stworzyć naturalny i przestrzenny obraz muzyczny pozbawiony rezonansu. Liniowa charakterystyka tweetera doskonale sprawdza się w najbardziej wymagających materiałach.

Bezprzewodowe soundbary od Samsunga

Zaawansowane technologicznie i doskonałe od strony brzmieniowej kolumny ELAC są także niezwykle funkcjonalne. Wylot tunelu bass reflex został umieszczony w spodniej części obudowy kolumny. To rozwiązanie minimalizuje szum wentylacji i jednocześnie zwiększa elastyczność rozstawienia kolumn – można ustawić je nawet przy ścianie. Potwierdzeniem najwyższej dbałości o szczegóły jest mocowanie maskownicy za pomocą magnesów, dzięki czemu estetyki nie psują otwory w obudowie. Warto także podkreślić bogate wyposażenie, które obejmuje cokoły z regulowanymi kolcami i gumowymi podkładkami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ