Polecane Poradniki Technologia

Czy dostęp do Internetu bez limitu danych jest możliwy?

141639836633983400Okazuje się, że potencjalny nabywca internetu wybierając najlepszą dla siebie ofertę operatorów bierze pod uwagę w pierwszej kolejności limity transferu. Dopiero później zwraca uwagę na jakość obsługi technicznej czy usługi dodatkowe, jakie oferuje dostawca łącza.

Biorąc ten fakt pod uwagę, należy podkreślić, iż osoby, które wykorzystują sieć nie tylko do przeglądania internetowych witryn czy korzystania z portali społecznościowych, ale przede wszystkim wykorzystują komputer do grania czy ściągania i oglądania filmów muszą patrzeć nie tylko na prędkość internetu, ale właśnie limity transferów.

Okazuje się bowiem, że nawet najszybsze łącze nie zda się na wiele jeśli po tygodniowym użytkowaniu w danym okresie rozliczeniowym klientowi skończy się przydzielony limit transferu. W takiej sytuacji internet do kolejnego okresu będzie chodził bardzo wolno bądź nabywca będzie musiał wykupić dodatkowe limity narażając na straty swój domowy budżet.

Na szczęście na rynku usług internetowych pojawiły się oferty łącza stacjonarnego (ten patrząc na limity danych jest dużo lepszy aniżeli internet mobilny), zgodnie z którymi internet udostępniany jest klientowi bez owych limitów. Trzeba przyznać, że to prawdziwa gratka dla miłośników surfowania po sieci.

Taką ofertę proponuje właśnie Dropss, kolejne marka lidera wśród internetowych operatorów, Netii. W tym przypadku usługobiorcę nie ograniczają żadne limity a prędkość internetu wyliczana jest do 20 Mb/s. Patrząc na cenę abonamentu, czyli 49, 90 zł każdego miesiąca (plus jednorazowa opłata aktywacyjna w wysokości 49, 00 złotych), umowę na czas nieokreślony (co wiąże się z nienaliczaniem żadnych kar za rozwiązanie umowy), niewiążące lojalki czy wreszcie brak konieczności opłacania łącza telefonicznego (według wyliczeń klient oszczędza dzięki temu nawet 400 złotych rocznie; dla porównania łącze Orange Polska to miesięczny koszt 29,24 złotych brutto) propozycja ta wydaje się być nie do odrzucenia. To dodatkowo świetna oferta dla odbiorców internetu, którzy do tej pory korzystali z Neostrady bowiem Dropss udostępnia internetowe łącze na dotychczasowym modemie, chyba, że klient sam zdecyduje o nabyciu nowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ