Komputery

Coś dla graczy: ASUS CG8480

Potężna maszyna zapewniająca wysoką wydajność, wyposażona w rozwiązanie Turbo Gear, doskonałą kartę graficzną i dźwiękową. To dodatkowa broń w rękach graczy, dzięki której uzyskają przewagę nad swoimi przeciwnikami. Mowa tu o nowym komputerze stacjonarnym ASUS z serii ROG – TYTAN CG8480, który jest kompatybilny z systemem Windows 8 i sprawdzi się również jako PC do korzystania z Internetu czy odtwarzania multimediów.

Realistyczny obraz i dźwięk

Wysokiej jakości, niezakłócony obraz pozwala w pełni czerpać przyjemność np. z grania lub oglądania filmów. Zastosowana w komputerze karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 680 płynnie odtwarza gry, nawet przy najwyższych ustawieniach. W tym samym czasie może współpracować z czterema monitorami i obsługuje tryb NVIDIA 3D Vision Surround. Kolejnym ważnym aspektem jest dźwięk. Im więcej szczegółów usłyszymy, tym sprawniejsza będzie nasza reakcja, a refleks przekłada się na sukces. W CG8480O o doskonałą jakość dźwięku dba karta dźwiękowa ASUS Xonar DX zasilana technologią Dolby Home Theater. Dostarcza 35-krotnie czystszy dźwięk (116dB SNR) w porównaniu z kartami zintegrowanymi. Dodatkowo, dysk 128 GB SATA 3 SSD zapewnia dwukrotnie szybszy od dysków referencyjnych dostęp do danych. Pozwala to graczom na naprawdę dynamiczne reagowanie na różne wydarzenia podczas rozgrywki, nawet w bardzo wymagających grach.

Natychmiastowe przetaktowywanie, efektywne chłodzenie

Zaawansowane gry wymagają nie tylko umiejętności od gracza, ale przede wszystkim bardzo wydajnego sprzętu. Tryb Turbo Gear pozwala na sprawne podkręcanie procesora Intel Core i7-3770K za pomocą jednego kliknięcia i bez konieczności ponownego uruchamiania komputera.

Podkręcanie 4 rdzeni komputera może odbywać się w jednym z trzech trybów, a o stanie systemu informuje wskaźnik DEFCON za pomocą niebieskich i czerwonych diod:

Tryb Startup: Logo ROG + dolne światło niebieskie, procesor przetaktowany do 3.8GHz
Tryb Turbo Gear: Logo ROG + dolne światło czerwone, procesor przetaktowany do 4.0GHz
Tryb Turbo Gear Extreme: Logo ROG + dolne światło czerwone, procesor przetaktowany do 4.2GHz

Testowane przez ROG

Urządzenia z linii ROG poddawane są bardzo rygorystycznym testom, a kluczowe komponenty przechodzą ścisły proces selekcji. W efekcie gracze otrzymują wydajny sprzęt, który wyróżnia się stabilną pracą. W CG848 wdrożony został inteligentny system chłodzenia obudowy, który pobiera chłodne powietrze poprzez przedni panel, a ciepłe wyprowadza z tyłu. Ponadto, specjalnie opracowane kanały wentylacyjne ułożone wzdłuż obudowy dodatkowo wspomagają regulację temperatury, a zintegrowany system płynnego chłodzenia procesora gwarantuje efektywne i ciche odprowadzanie ciepła.

Dane techniczne

Komputer stacjonarny ROG TYTAN CG8480 zasilany płynnie chłodzonym procesorem Intel Core i7-3770K z trybem Turbo Gear, który umożliwia natychmiastowe przetaktowanie wszystkich 4 rdzeni do 4.2 GHz. Dzięki karcie graficznej NVIDIA GeForce GTX 680, komputer dostarcza obraz doskonałej jakości i może jednocześnie obsłużyć nawet cztery monitory. Dodatkowy dysk 128GB SATA3 SSD niezwykle szybki dostęp do danych. Dzięki karcie dźwiękowej ASUS Xonar DX użytkownicy uzyskują 35-krotnie czystszy dźwięk w porównaniu z wbudowanymi kodekami audio, dzięki czemu gracze zyskują znaczą przewagę nad swoimi przeciwnikami. Wskaźnik DEFCON wyświetla informację na temat stanu systemu podczas przetaktowywania za pomocą niebieskich i czerwonych diod. Projekt obudowy podkreśla charakter komputera.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ