Finanse

All In One od Asus

asusAll-in-One PC, który wychodzi poza tradycyjną konwencję komputerów w swojej klasie. Design ET 2300 zainspirowany został funkcjonalnością lamp stołowych, i zaskakuje tym, że komputer można zarówno ustawić w pozycji wertykalnej, jak i horyzontalnej.

Zapewnia komfortową pracę, jak i korzystanie z aplikacji czy gier. To również pierwszy komputer All-in-One PC, który pozwala uzyskać wysokiej jakości, realistyczny dźwięk, jaki do tej pory nie był dostępny w komputerach stacjonarnych.

Najlepszy dźwięk w historii komputerów All-in-One

To pierwszy komputer All-in-One z wbudowanym głośnikiem, z którego wydobywa się prawdziwie przestrzenny dźwięk jakości kina domowego. O moc basów i brzmienia dbają subwoofery – zewnętrzny i wewnętrzny. Natomiast opracowana przez ekspertów z zespołu ASUS Golden Ear technologia SonicMaster zwiększa zakres częstotliwości i zapewnia odtwarzanie każdego szczegółu dźwięku.

Do pracy i do zabawy

Komputer wyposażony został w 10-punktowy ekran dotykowy wspomagający pracę w Windows 8. Ustawiony w pozycji horyzontalnej zamieni się w planszę do gry dla całej rodziny. Dzięki łatwej zmianie jego pozycji szybko można przekształcić go w narzędzie do pracy, korzystania z aplikacji, projektowania graficznego, przeglądania i edytowania zdjęć czy filmów. Dla ułatwienia można używać klawiatury, myszy lub rysika, zgodnie z własnymi przyzwyczajeniami i potrzebami. Monitor o przekątnej 23 cale, szerokim kącie widzenia (do 178 stopni) i matrycy IPS pozwala oglądać obraz wysokiej jakości z praktycznie każdego miejsca w pomieszczeniu.

Wysoka wydajność i szybka łączność

ASUS ET2300 zasilany jest procesorem Intel Core i7 z kartą graficzną NVIDIA GT630M (1GB/2GB) lub Intel HD 2500/4000. Funkcja WiFi umożliwia transfer plików muzycznych, filmów i zdjęć do telewizorów HDTV. Dwa porty Intel Thunderbolt i cztery porty USB 3.0 zapewniają szybką transmisję danych i podłączanie innych urządzeń. Dzięki wejściu HDMI komputer możne spełniać funkcję monitora HD dla konsoli gier lub odtwarzacza Blu-ray.

Komputery stacjonarne firmy ASUS kontynuują tradycję urządzeń gwarantujących wysoką jakość, innowacyjność i żywotność. W badaniu przeprowadzonym przez PCWorld USA w 2011 r. użytkownicy uznali komputery stacjonarne ASUS za najlepsze platformy z systemem Windows. Najczęściej doceniali ich niezawodność, duże możliwości i cichą pracę. Komputery firmy ASUS doceniono również za wysokie osiągi, design i łączność.

SPECYFIKACJA PRODUKTU

Model ET2300INTI/IUTI
Ekran 23-calowy Full HD 1920×1080 IPS, podświetlany diodami LED
Ekran dotykowy 10-punktowy pojemnościowy wielodotykowy (INTI/IUTI)
Procesor Intel Core i7-3770 / Intel Core i5-3330 / Intel Core i3-3220
Grafika NVIDIA GT 630M (1GB/2GB) (INTI)
Intel HD Graphics 2500/4000 (IUTI)
Pamięć Do 8GB DDR3 (1600MHz)
Napęd optyczny Slot-in SuperMulti DVD
Pamięć masowa Dysk twardy do 2TB SATA
Porty Thunderbolt (opcjonalnie, tylko host), USB 3.0, HDMI-in, HDMI-out, czytnik kart SD/SDHC/MMC, e-SATA (USB2.0 Combo)
Dźwięk ASUS SonicMaster, zewnętrzny subwoofer (opcjonalnie)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ