Akcesoria Finanse

Zasilacz uniwersalny do laptopów MODECOM ROYAL MC-U90SE z aktywnym PFC

U90SE_3 [800x600]

Firma MODECOM rozszerzyła swoją ofertę produktową o nowy model, zaawansowanego technologicznie zasilacza do laptopów  MODECOM ROYAL MC-U90SE. Ta nowoczesna konstrukcja cechuje się doskonałymi parametrami pracy oraz wysokim poziomem bezpieczeństwa, potwierdzonym certyfikatami CE, ERP, ROHS. 

Prezentowany przez firmę MODECOM najnowszy uniwersalny zasilacz do laptopów ROYAL MC-U90SE umożliwia zasilanie praktycznie każdego dowolnego komputera przenośnego, którego zapotrzebowanie na moc nie przekracza 90 W.  Istotną cechą prezentowanego urządzenia jest zastosowany w jego konstrukcji aktywny układ PFC (z ang. power factor correnction – poprawa współczynnika mocy).

Zastosowanie najnowszej generacji układu z aktywnym PFC, przyczyniło się do znacznej poprawy sprawności zasilacza. W praktyce oznacza to, że produkt ten do zasilania komputera przenośnego wykorzystuje więcej energii, która trafia do niego bezpośrednio  z gniazdka elektrycznego.U90SE_1

Poza aktywnym układem PFC zasilacz MODECOM ROYAL MC-U90SE może pochwalić się wysokiej jakości komponentami, które wpływają m.in. na szybkości ładowania baterii oraz stabilną pracę komputera przenośnego. Dodatkowo zasilacz MODECOM MC-U90 wyposażono w szereg filtrów i zabezpieczeń gwarantujących sprawne i bezawaryjne działanie podłączonego do niego laptopa (m.in. zabezpieczenie przed przeciążeniem, przegrzaniem, zwarciem, zbyt wysokim prądem, czy nawet przepięciem). Najwyższą jakość prezentowanego modelu potwierdzając przyznane mu certyfikaty m.in. CE, RoHs, ERP.

Zasilacz MODECOM ROYAL MC-U90SE został zaprojektowany także z myślą o często przemieszczających się użytkownikach. Z tego powodu charakteryzuje się on niewielką wagą oraz ultracienką konstrukcją, która pozwala na jego komfortowe przenoszenie wraz z komputerem przenośnym.

Sugerowana cena MODECOM ROYAL MC-U90SE: 129 zł brutto

Okres ochrony gwarancyjnej: 24 miesiące

ZOSTAW ODPOWIEDŹ