Akcesoria Finanse Technologia

Nowoczesna technologia na stadionach sportowych

led_bandaNowoczesna technologia, która obecna jest w każdej dziedzinie życia, trafiła również na stadiony. Dzięki niej, widowiska sportowe ogląda się jeszcze lepiej, a emocje są jeszcze większe.

Na stadionach oraz nowoczesnych halach sportowych na stałe zagościły już rozwiązania z zakresu digital signage. Kibice z większą dokładnością mogą obserwować rywalizacje sportowców, natomiast reklamodawcy zyskują możliwość zaprezentowania swojej marki oraz produktów.

Lekkie i uniwersalne – telebimy mobilne

W branży sportowej coraz większe uznanie zyskują telebimy mobilne. Ich stosowanie stwarza możliwość bieżącego śledzenia przebiegu danego widowiska sportowego. Doceniane są za swoją wszechstronność oraz uniwersalność. Telebimy mobilne można wykorzystać nie tylko w wewnątrz obiektu, ale również na zewnątrz. Łatwo się je rozkłada, a ich przemieszczanie nie stanowi większego problemu. To doskonałe rozwiązanie w przypadku, gdy widowisko sportowe jest na tyle atrakcyjne, że obiekt nie jest w stanie pomieścić wszystkich chętnych.

telebim-wyniki

Wtedy wystarczy zainstalować telebim mobilny przed obiektem sportowym, a osoby, które znajdują się na zewnątrz będą mogły cieszyć się doskonałym przekazem. Po zakończonej relacji telebim można w szybki i łatwy sposób przenieść w inne miejsce lub znaleźć do niego inne zastosowanie. Jest to możliwe do zrealizowania, ponieważ telebimy mobile są wyjątkowo lekkie. Kolejnym atrybutem tego typu urządzeń jest mechanizm obrotowy, dzięki któremu można szybko dopasować ułożenie ekranu i kąta widzenia do danej sytuacji.

Sport to ogromna rywalizacja, drobne detale oraz ułamki sekund, które mogą decydować o zwycięstwie bądź porażce. Współczesne tablice wyników mogą pełnić funkcje telebimów, na których widzowie śledzą podgląd z kamery na żywo. Takie tablice noszą nazwę SCEO®SportLED i są jednymi z najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku. To również ciekawe rozwiązanie z punktu widzenia reklamodawców. Na telebimie SCEO®SportLED można zaprezentować swoją markę oraz produkty.

Doskonałe wyświetlanie

Tablice wyników Sport LED doceniane są za prostą i sprawną obsługę. Oprogramowanie SCEO ® nie stwarza żadnych problemów i zapewnia zdalne sterowanie przy pomocy mobilnych urządzeń takich jak tablet bądź smartfon. Oprogramowanie można zoptymalizować pod kątem każdej dyscypliny sportowej, a wysokiej jakości diody LED gwarantują doskonały obraz zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.

Ciekawym rozwiązaniem, które stosunkowo niedawno pojawiło się na polskim rynku są e-kostki podwieszane pod sufitem. Jak sama nazwa wskazuje to telebim zbudowany z czterech ekranów ułożonych w kształt kostki. Taka forma sprawia, że emitowany obraz jest dostępny pod optymalnym kątem dla większej liczby osób jednocześnie.

Widowisko sportowe mogą uatrakcyjnić również efekty wizualne, które uzyskuje się przy pomocy innowacyjnej bandy LED. To urządzenie, które doskonale sprawdza się podczas wyświetlania informacji dotyczących bieżących rozgrywek, ale również stanowi medium umożliwiające emisję komunikatów promocyjnych.

Boisko? Bandy LED!

tablice-wynikow-2Bandy LED posiadają rozwiązania, dzięki którym można je wykorzystać na wszystkich boiskach oraz halach sportowych. Cała konstrukcja została specjalnie wzmocniona zarówno od frontu, jak i z tyłu. W ten sposób urządzenie jest optymalnie zabezpieczone przed zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi i uszkodzeniami mechanicznymi. To gwarancja trwałego użytkowania przez długie lata.

Bandy zewnętrzne są wyposażone w specjalny system, który dostosowuje poziom jasności urządzenia do panujących warunków słonecznych. Dzięki temu urządzenie gwarantuje czytelny obraz nawet podczas słonecznych dni. Bandy zewnętrzne charakteryzują się również dużą średnicą stosowanej plamki, która ma pozytywny wpływ na odbiór obrazu nawet z dużej odległości od ekranu. Rozwiązanie jest efektywne, dlatego wykorzystuje się je również podczas projektowania bandy wewnętrznej.

Wykorzystanie intuicyjnego oprogramowania SCEO®Software to gwarancja prostej obsługi. Umożliwia ono podział reklamy na mniejsze elementy oraz ich cykliczne wyświetlanie. Z pewnością Bandy LED od TDC Polska uatrakcyjnią każdy rodzaj imprezy sportowej, przy ich pomocy można generować interesujący komunikat, który absorbuje uwagę widzów, a reklamodawcom gwarantuje najlepszą widoczność marki. To inwestycja z przyszłością, ponieważ korzyści wynikające z zastosowania są o wiele wyższe od kosztów przeznaczanych na eksploatację.

Digital signage to nowoczesne systemy, których potencjał z pewnością zostanie wykorzystany podczas podczas wszelkiego rodzaju wydarzeń sportowych. Podnoszą one atrakcyjność widowiska i gwarantują wrażenia na niespotykanym nigdy wcześniej poziomie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ