Komputery Technologia

Asbis oficjalnym dystrybutorem marki GSmart w Polsce

logotyp_bpAsbis, wiodący dystrybutor sprzętu i komponentów komputerowych oraz elektroniki użytkowej, poszerza portfolio w segmencie smartfonów stając się oficjalnym dystrybutorem urządzeń marki GSmart w Polsce.

– Decyzja o włączeniu marki GSmart do dystrybucji Asbisu podyktowana była rosnącym zapotrzebowaniem na smartfony, których w roku 2012 sprzedało się w Polsce prawie pięć milionów. Użytkownicy doceniają mobilność i funkcjonalność, jakie dają im terminale z dotykowymi wyświetlaczami, dlatego tym bardziej powinni zainteresować się urządzeniami GSmart Dual SIM – podkreśla Joanna Konarczak, Product Manager marki GSmart w Asbis Sp. z o. o.

logo_(Black background)

Smartfony GSmart zostały pomyślane jako urządzenia o optymalnych parametrach konfiguracyjnych w zakresie komponentów takich jak procesor, pamięć operacyjna, łączność czy rozdzielczość wyświetlacza. Standardowo oferowane są wydajne jednostki dwurdzeniowe, ale flagowy model otrzymał procesor czterordzeniowy. Rodzina androidowych smartfonów GSmart składa się w chwili obecnej z pięciu urządzeń, które skierowane są do różnych grup odbiorców. Wspólną cechą, oprócz wspomnianej funkcjonalności, jest ciekawy design produktów, a także przystępna dla klienta końcowego cena. Smartfony GSmart dostępne będą od połowy kwietnia u partnerów firmy Asbis oraz w sklepie internetowym dystrybutora

ZOSTAW ODPOWIEDŹ