Edukacja

Monitory dotykowe z serii Acer T2 – inteligentne funkcje, eleganckie wzornictwo

Nowe monitory dotykowe Acer T2 są zgrabnym i eleganckim połączeniem osiągnięć wzornictwa i technologii, które ustanowi nowe standardy ergonomii oraz funkcjonalności. Serię T2 zaprojektowano tak, aby uzyskać najlepsze parametry oraz wyszukany wygląd.

Dlatego są atrakcyjną propozycją dla artystów grafików, profesjonalistów oraz użytkowników ceniących dobre wzornictwo.
Monitory z serii T2 mają asymetryczną podstawę, która nadaje im futurystyczny wygląd oraz umożliwia odchylanie ekranu o maks. 60 stopni. Dzięki takiemu położeniu, ekran dotykowy można obsługiwać od góry, co przekłada się na wyższy komfort i lepszą ergonomię, zwłaszcza przy długotrwałym użytkowaniu.Ze względu na 10-punktowy panel multidotykowy monitory T2 mogą być obsługiwane przez kilku użytkowników na raz.Ponadto, monitory T2 są wyposażone w podświetlenie LED i uzyskały certyfikat Windows 8.

Bezramkowy, szklany panel sprawia wrażenie, że unosi się w powietrzu. Matryca IPS/VA nowej generacji z podświetleniem LED cechuje się natomiast poszerzonym kątem widzenia, który sprawia, że wyraźny obraz o bogatych szczegółach i wiernie odwzorowanych kolorach jest widoczny z różnych miejsc. Dzięki temu monitor pozwala na efektywniejszą pracę zespołową oraz wspólną rozrywkę w kilkuosobowym gronie.Monitory z tej serii są także przystosowane do mocowania na ścianie, co zwiększa wygodę użytkowania i pozwala na zaoszczędzenie miejsca.

Monitory z serii Acer T2 są wyposażone w panel o przekątnej 23 cale lub 27 cali i rozdzielczości Full HD 1920 x 1080, który zapewnia wyjątkowy obraz podczas odtwarzania najnowszych nagrań o dużej rozdzielczości, idealnie nadaje się do nowoczesnych gier i zastosowań multimedialnych, a także gwarantuje dużą produktywność.Ponadto, zastosowane panele dotykowe mają krótki czas reakcji 5 ms, zapewniający satysfakcję z wyświetlania filmów, oraz współczynnik kontrastu 100 milionów : 1, pozwalający na wspaniałe odwzorowanie stopniowania kolorów i szczegółów, zwłaszcza w bardzo ciemnych lub bardzo jasnych scenach.
W celu zapewnienia najwyższej jakości obrazu z cyfrowych urządzeń, w tym komputerowych kart graficznych, monitory są wyposażone w cyfrowe wejścia.W monitorach Acer T2 jest dostępny zarówno port DVI, jak i HDMI, które pozwalają na łatwe podłączanie sprzętu, a także gwarantują najwyższą jakość obrazu i dźwięku.Ponadto, porty USB 3.0 umożliwiają szybką wymianę danych z urządzeniami peryferyjnymi oraz mogą służyć do ładowania przenośnego sprzętu.
W monitorach Acer T2 zastosowano podświetlenie z białymi diodami, które ma wiele zalet:nie zawiera szkodliwych substancji, takich jak rtęć lub gazy halogenowe, umożliwia zmniejszenie poboru mocy nawet o 68%, jest wyjątkowo trwałe i zapewnia wyższą jakość obrazu.

Dostępne modele:
Acer T232HL – 23′ 16:9 IPS LED FHD, czas reakcji 5ms, kontrast 100M:1, porty: DVI, HDMI, USB, wbudowane głośniki ekran dotykowy, cena 1 999 zł
Acer T272HL – 27” 16:9 LED FHD, czas reakcji 5ms, kontrast 100M:1, porty:DVI,  HDM, USB, wbudowane  głośniki, ekran dotykowy, cena 2 649 zł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ