Edukacja Polecane Technologia

Czym zaskoczy nas PHILIPS na targach IFA 2013?

S221C3AFD_ftl sc_miniW dniach 6–11 września w Berlinie odbędzie się kolejna edycja prestiżowych Targów Elektroniki Użytkowej IFA. W trakcie targów firma MMD, zajmująca się globalną sprzedażą i marketingiem monitorów PHILIPS, zaprezentuje najnowszą ofertę ekranów LCD – MMD zaprasza na należące do PHILIPSA stoisko nr 101 w hali 22.

Odwiedzający będą mieli możliwość zobaczenia i przetestowania nie tylko monitora All-in-One, ale również kilku innych wyświetlaczy m.in. tych dedykowanych graczom. Prezentacja firmy MMD obejmie również wykorzystanie zaawansowanych technologii dotykowych oraz łączności za pomocą USB i Miracast.

Dla każdego coś miłego – monitory dotykowe

Targi IFA 2013 będą świadkiem debiutu dotykowych monitorów marki PHILIPS. 23-calowe panele przeznaczone dla Windows 8 są kompatybilne z PC-tami i notebookami. Wyposażone są  w ekrany w całości wykonane ze szkła obsługujące 10 punktów dotykowych, kamerki internetowe, głośniki i mikrofony. Nowe ekrany dedykowane są użytkownikom, którzy szukają dotykowego monitora Full HD o dużej powierzchni roboczej oraz stylowym designie. Pozwalają one na wykorzystywanie systemowych rozwiązań i funkcji systemu Windows 8, a także gwarantują ciekawą rozrywkę, gdyż do nawigacji w grach wystarczy bezpośredni dotyk ekranu.

Debiut komputerów All-in-One marki PHILIPS

Goście, którzy w trakcie IFA 2013 odwiedzą stoisko PHILIPS, będą mieli okazję odkryć nowe monitory Smart All-in-One z systemem operacyjnym Android, które zapewniają dostęp do wielu aplikacji i umożliwiają szybkie połączenie z Internetem. Użytkownicy docenią wielofunkcyjność i wygodę korzystania z komputera All-in-One. Będą mogli bowiem pobierać aplikacje, grać w interaktywne gry czy surfować po Internecie z miejsca, w którym się aktualnie znajdują: czy to kafejki internetowej, szkoły, holu hotelowego, czy po prostu z domowego zacisza.

144-hercowa propozycja dla graczy

Zapaleni gracze w każdym wieku z pewnością zwrócą uwagę na 144-hercowy monitor, zaprojektowany „przez graczy dla graczy”. Główną zaletą tego monitora jest odświeżanie obrazu 144 razy na sekundę, co zapewnia lepszą responsywność w grach. Dodatkowymi rozwiązaniami zaimplementowanymi z myślą o graczach są tryby z predefiniowanymi ustawieniami dla różnych rodzajów gier, zdalny kontroler SmartKeypad, liczne złącza, w tym port MHL służący do podłączania urządzeń mobilnych i ładowania ich w trakcie użytkowania.

Liczy się łączność i design

Modele, które zadebiutują w trakcie IFA 2013 mogą pochwalić się również innowacyjnością w zakresie łączności. Funkcjonalne 23-calowe panele PHILIPS z matrycą IPS obsługują standard Miracast. Pozwala on na bezprzewodowe wyświetlanie sygnału z urządzenia mobilnego na większym ekranie i w dobrej rozdzielczości. Dodatkową cechą tych monitorów jest stylowy design Blade z wyjątkowo cienką obudową.

Stoisko 101, hala nr 22

W czasie tegorocznych targów IFA monitorom PHILIPS będą towarzyszyć również duże ekrany digital signage służące do wyświetlania w miejscach publicznych czy firmach obrazu w wysokiej jakości, bez konieczności stosowania zewnętrznych odtwarzaczy multimedialnych.

Berlińskie Targi Elektroniki Użytkowej IFA to świetna okazja do przetestowania nowych modeli od PHILIPSa. Część prezentowanych monitorów jest już dostępna w sprzedaży, pozostałe pojawią się na rynku w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ