Akcesoria Gadżety

Ekoobudowy

S302-3

W dobie wysokozaawansowanej technologii oraz niesamowicie szybko postępującego rozwoju cywilizacyjnego wzrasta poziom świadomości na temat konieczności ochrony środowiska. Ekologia jest obecnie bardzo popularnym tematem. Coraz częściej obserwujemy modę na drewniane rozwiązania do wystroju wnętrz, w branży modowej czy w dziedzinie dodatków i gadżetów. Doskonałym przykładem są tu ekoobudowy na urządzenia mobilne.

Świat idzie do przodu. Dziś, technologia jest coraz bardziej zaawansowana. Niestety, rozwój cywilizacyjny pociągnął za sobą destrukcję środowiska naturalnego. Na szczęście, powoli budzimy się z marazmu i coraz więcej fim, przedsiębiorców oraz osób prywatnych podejmuje kroki ku ochronie przyrody. Coraz śmielej korzystamy z dóbr naturalnych. Doskonałym surowcem, wykorzystywanym w wielu branżach jest drewno. Materiał ten ma wiele plusów. Przede wszystkim jest ekologiczny. Ponieważ, drewno jest jak najbardziej naturalnym surowcem, a jego pozyskanie jest łatwe, jest ono również zupełnie biodegradowalne. Jako że, drewno jest materiałem o niezwykłych właściwościach estetycznych, firma Woodwoo wykorzystuje ten surowiec do produkcji obudów na urządzenia mobilne. Telefony, smartfony czy tablety w drewnianej oprawie pięknie się prezentują, wyznaczając nowe trendy w branży telekomunikacyjnej. Zaawansowane technologicznie urządzenia mobilne i drewno to doskonałe połączenie, które wyraża dobry smak i gust. Dodatkowo, surowiec będąc bardzo wytrzymałym i trwałym, amortyzuje wstrząsy i chroni telefony, smartfony i tablety przed uszkodzeniami. Drewno jest obecnie bardzo modne ze względu na swoje walory wytrzymałościowe i wizualne.

Woodwoo każde zamówienie traktuje indywidualnie i mając na uwadze różnice w budowie konkretnych modeli urządzeń, dostosowuje je pod kątem dodatkowych przycisków i otworów. Każda obudowa wykonywana jest ręcznie z wyskokogatunkowego drewna, co przekłada się na jej estetykę.

Urządzenia mobilne w drewnianych obudowach to ukłon w kierunku środowiska naturalnego.

Strona autora www.woodwoo.pl
Fanpage autora facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ