Akcesoria Rozrywka

Szybki modem 3G MODECOM FreeNet

MC-3GHS21_3

MODECOM, czołowy polski producent tabletów multimedialnych oraz sprzętu komputerowego wprowadza na rynek pierwszy w ofercie  modem 3G, który pozwoli cieszyć się użytkownikom z  bezprzewodowego dostępu  do sieci.

MODECOM FreeNet  MC-3GHS21 modem 3G zapewnia  bezprzewodowy dostęp do Internetu, wszędzie tam, gdzie użytkownik znajdzie się z zasięgu sieci swojego operatora telefonii komórkowej. Ten wysokiej jakości produkt powstał z myślą o użytkownikach urządzeń mobilnych, takich jak tablety multimedialny, laptopy, które nie mają wbudowanego wewnętrznego modemu 3G.

Urządzenie pobiera dane z prędkością do 7,2 Mbs. Z kolei prędkość wysyłania danych w wartościach maksymalnych wynosi aż 5,76 Mbs.  Powyższe wartości transferu,  umożliwiają nawet najbardziej wymagającym użytkownikom korzystanie z sieciowych zasobów, zarówno podczas przeglądania stron internetowych, oglądanie telewizji internetowej, czy ściągania dużych objętościowo plików.  Modem MODECOM FreeNet  MC-3GHS21 wpiera również standardy 2G GMS, czyli połączony z tabletem lub komputem umożliwia prowadzenie rozmów oraz wysyłanie  wiadomości SMS.

MC-3GHS21_5

Modem 3G MODECOM FreeNet  MC-3GHS21  wyposażony jest w moduł obsługujący częstotliwość w paśmie 900 MHz, dzięki czemu może współpracować m.in. z siecią Aero2, oferującą bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu. Modem dodatkowo wyposażono w czytnik kart pamięci micro SD z obsługą do 32 GB.

Wraz z modemem użytkownik otrzyma wygodne w użyciu oprogramowanie, które umożliwia jego błyskawiczną konfigurację z laptopem. Z kolei, wgrane bezpośrednio do pamięci urządzenia sterowniki, instalują się automatycznie wraz z oprogramowaniem, co w znacznym stopniu skraca proces konfiguracyjny urządzenia.  Urządzenie jest kompatybilne z systemem operacyjnym Android®, dzięki czemu współpracuje z tabletami multimedialnymi MODECOM.

 

Sugerowana cena brutto urządzenia została ustalona na 129 PLN, a okres ochrony gwarancyjnej ma trwać 24 miesiące.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ