Akcesoria Gadżety

AirLive BC-5010 – 5Mpx kamera do monitoringu za pomocą USB

airliveAirLive BC-5010 to 5 megapikselowa kamera nowej generacji, posiada zwiększony FPS do 15 przy rozdzielczości 5megapikseli. Posiada slot na karty SD oraz port USB. Dzięki dodatkowemu adapterowi X.USB kamera może łączyć się z sieciami bezprzewodowymi.

Podstawowe cechy:

15 FPS przy 5MP, 25 FPS przy 3MP, 30FPS przy 1080P
Opcjonalnie bezprzewodowa dwuzakresowa łączność N
Obsługa WDR
Technologia Clear Motion
Obsługa DC Iris i IR-CUT (ICR)
Slot na karty SD/SDHC
Kompatybilna z ONVIF
802.3af Power over Ethernet
Obsługa obiektywów C i CS
Oprogramowanie obsługujące do 64 kanałów podglądu

5 megapikselowa rozdzielczość z wyższym FPS i podświetleniem
AirLive BC-5010 oferuje płynny obraz wideo. Przy rozdzielczości 5Mpx jest w stanie nagrywać obraz z maksymalnie 15 FPS. W trybie 3Mpx kamera osiąga wynik 25FPS a w trybie Full HD 1080P 30FPS. Ulepszony przetwornik może pracować w niekorzystnych warunkach oświetleniowych – już przy 0.2 lux. Ponadto, BC-5010 oferuje lepszą jakość obrazu w miejscach, gdzie występuje niedostatek oświetlenia.

Technologia Clear Motion
AirLive BC-5010 nagrywa jasny i kolorowy obraz dzięki matrycy wysokiej jakości oraz czujnikowi słabego oświetlenia. Jednakże, nawet najpiękniejsza ekspozycja jest bezużyteczna, jeżeli nie można uchwycić detali poruszających się obiektów. AirLive opracował technologię Clear Motion Technology, by zminimalizować rozmycie spowodowane poruszającymi się obiektami. Wszystkie szczegóły są widoczne, nawet w ruchu.

Nowy interfejs użytkownika SecurSense
BC-5010 posiada nowy interfejs użytkownika SecurSense od AirLive. Jest on nie tylko łatwy w obsłudze ale również działa bezproblemowo w różnych przeglądarkach. Posiada ogromną liczbę funkcji takie jak „Push-to-Talk” oraz „Audio File Playback” pozwalają na odtwarzanie określonego dźwięku lub piosenki w przypadku wywołania alarmu przez kamerę.

Wymienne obiektywy i obsługa Auto-Iris
AirLive BC-5010 obsługuje oba typy obiektywów C i CS bez konieczności używania adapterów. Dodatkowo, obsługa Auto-Iris pozwala na automatyczne ustawienie przesłony w celu zwiększenia jakości obrazu i uniknięcia prześwietlenia.

Obsługa WDR
W momencie, gdy ostre światło otacza obiekt, kamera może dostosować intensywność podświetlenia oraz zacienionych miejsc by zbalansować cała ekspozycję, dzięki czemu użytkownik może rozpoznać wszystkie szczegóły w bardzo jasnych oraz bardzo ciemnych miejscach.

Bezprzewodowa łączność dzięki adapterowi X.USB (opcjonalnie)
BC-5010 obsługuje dwuzakresowy adapter AirLive X.USB, 11a/b/g/n. X.USB pozwala na podłączenie do sieci bezprzewodowej 5GHz oraz 2.4GHz z prędkością do 300Mb/s. Dodatkowo posiada demontowalne anteny dla dalekosiężnych instalacji. Aby to osiągnąć wystarczy wpiąć adapter X.USB do portu USB w kamerze AirLive BC-5010.

Różnorodność interfejsów – większa integracja
AirLive BC-5010 posiada slot na karty SD/SDHC oraz port USB do podłączenia zewnętrznych pamięci masowych. BC-5010 posiada również złącza DI/DO które umożliwiają podłączenie zewnętrznych alarmów czy czujników. AirLive BC-5010 pozwala na dwukierunkową komunikację, wystarczy podłączyć do niej mikrofon oraz głośniki.

Obsługa CamPro Professional, CamPro Express 64 oraz ONVIF
CamPro Professional to inteligentne oprogramowanie firmy AirLive służące do obsługi kamer i jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku ze strony profesjonalnych systemów obserwacji. Wersja Professional ogromnie zwiększa funkcje analizy obrazu przez co może być ona używana przy różnych wersjach instalacji obserwacyjnej. Ponadto kamera BC-5010HD obsługuje standard ONVIF dzięki czemu zapewniona jest współpraca urządzenia wraz z innymi znanymi na rynku systemami CMS.

Dodatkowe obiektywy wysokiej rozdzielczości
AirLive, lider w dziedzinie kamer IP, wprowadził nowe obiektywy wysokiej jakości. ACC-MPL-4mm to megapikselowy obiektyw CS, który nadaje się do użytku w dzień. ACC-MPL-2812VF oraz ACC-MPL-550VF to obiektywy ze zmienna ogniskową oraz z Auto Iris. Zaletą obiektywów zmiennoogniskowych jest fakt, że długość ogniskowej oraz powierzchnia obserwowanego obrazu może zostać zmieniona manualnie. Długość ogniskowej w modelu ACC-MPL-2812VF wynosi 2,8 do 12mm (4x). Te obiektywy nadają się do miejsc, gdzie wymagana jest szczegółowa obserwacja, np. przy okienkach płatniczych, wejściach, parkingach. Ogniskowa modelu ACC-MPL-550VF wynosi 5 do 50mm.

Dzięki tym obiektywom oraz kamerom BC-5010HD uzyskasz idealny obraz niezależnie, czy nagrywasz go w dzień czy w nocy. Funkcja Auto Iris automatycznie dostosuje soczewki w taki sposób, by otrzymać przejrzysty i stabilny obraz niezależnie od ilości światła.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ