Edukacja Technologia

PHILIPS 298P4QJEB z matrycą AH-IPS – profesjonalne 29-cali w formacie 21:9

298P4QJEB_ftl_rflx_miniFirma MMD, zajmująca się globalną sprzedażą monitorów PHILIPS, zapowiada debiut na polskim rynku 29-calowego monitora 298P4QJEB z serii profesjonalnej. Producent wprowadza w tym modelu liczne udogodnienia takie jak format 21:9, opcję MultiView do jednoczesnego wyświetlania treści z dwóch źródeł oraz zaawansowaną technologicznie matrycę AH-IPS zapewniającą wysoką jakość obrazu.

Jakość obrazu bez kompromisów

Monitor 298P4QJEB wychodzi naprzeciw wymaganiom grafików, projektantów CAD i innych użytkowników oczekujących panelu wyświetlającego obraz w bardzo dobrej jakości. Producent wyposażył monitor w matrycę AH-IPS – ulepszoną technologicznie odmianę panelu IPS, która gwarantuje szerokie kąty widzenia wynoszące 178 stopni zarówno w pionie, jak i w poziomie. 29-calowy panel wyświetla obraz w rozdzielczości 2560×1080 (Ultra Wide HD) oraz zapewnia sporą przestrzeń roboczą. Minimalistyczny  wygląd tego panoramicznego ekranu potęguje bardzo cienka ramka grubości nieprzekraczającej 2.5 mm.

Wielkość, która ma znaczenie

Efektywnym i zarazem efektownym sposobem na wykorzystanie tak dużej przestrzeni ekranu i formatu 21:9 jest jednoczesne wyświetlanie na nim wielu aplikacji. Dla finansisty mogą to być różne zestawienia rynkowe, dla grafika czy projektanta poszczególne elementy skomplikowanych projektów CAD-CAM. Dzięki opcji MultiView na ekranie można wyświetlać okna programów i aplikacji uruchomionych na dwóch różnych urządzeniach. W ten sposób eliminujemy konieczność posiadania dwóch monitorów na biurku.

Wygoda w pracy

Zastosowana w monitorze podstawa SmartErgoBase pozwala na swobodne dostosowanie wysokości i kątów nachylenia ekranu do potrzeb użytkownika. Podstawa zawiera specjalny otwór na kable, który pomaga w utrzymaniu porządku na biurku, radząc sobie z plątaniną przewodów. Profesjonalnych użytkowników zadowoli również zastosowana gama złączy: m.in. porty USB 3.0 do szybkiego przesyłania danych, złącza HDMI oraz Dual Link DVI. Monitor obsługuje również DisplayPort, co pozwala na podłączenie kilku paneli w łańcuch. Udogodnienia te, wraz z funkcją MultiView, będą szczególnie przydatne dla pracowników branży finansowej i bankowości, gdzie jednoczesne wyświetlanie kilku aplikacji jest niezbędne do efektywnej pracy. PHILIPS 298P4QJEB dodatkowo wyposażony jest w dwa wbudowane głośniki o mocy 2W.
Monitor waży 8,46 kg przy wymiarach 700×538×273 mm (z podstawą).

Specyfikacja:
PHILIPS 298P4QJEB
Typ i rozmiar panelu    29″ (73 cm) AH-IPS LCD
Podświetlenie    Białe diody LED
Natywna rozdzielczość    2560×1080 (60 Hz)
Kąt widzenia    178º (w poziomie) / 178º (w pionie), C/R > 10
Maksymalna jasność    300 cd/m²
Szczytowy kontrast dynamiczny    20 000 000:1
Wielkość piksela    0.2628 mm
Maks. liczba wyświetlanych kolorów    16,7 mln, monitor w pełni 8-bitowy
Typowy czas reakcji    5 ms (GtG)
Tryb MultiView    Tryby PiP/PbP, możliwość podłączenia 2 niezależnych urządzeń
Dostępne złącza    USB 3.0×4
Wejście sygnału: DisplayPort, DVI Dual Link (cyfrowe, HDCP), HDMI×2
Sygnał wejściowy synchronizacji: oddzielna synchronizacja, synchronizacja na zielonym
Wejście/Wyjście Audio: wejście PC audio, wyjście słuchawkowe
Wyjście sygnału: DisplayPort
Możliwości regulacji podstawy    Regulacja wysokości: 150 mm
Pivot: 90 stopni
Przechylenie w prawo/lewo: -65/65 stopni
Pochylenie w przód/tył: -5/20 stopni
Certyfikaty i atesty    Energy Star 6.0, EPEAT Gold, TCO Edge, RoHS, obudowa bez PVC/BFR, bez ołowiu i rtęci, 65% użytego plastiku pochodzi z recyklingu

Gwarancja i cena:

Sugerowana przez producenta cena monitora PHILIPS 298P4QJEB wynosi 1 769 PLN bez VAT (2 179 PLN z VAT). Monitor objęty jest trzyletnią gwarancją w systemie door-to-door.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ