Finanse

Nowy ASUS ET2700 All In One

Seria ASUS ET2700 All-in-One PC to 27-calowe komputery AiO PC z systemem Windows i 10-punktowym ekranem wielodotykowym uzyskują zupełnie nowy poziom jakości dzięki technologii ASUS SonicMaster i intuicyjnym funkcjom multimedialnym.

Dzięki ulepszonej wersji technologii SonicMaster, DTS Surround Sensation UltraPC i zewnętrznemu subwooferowi, komputer ten zapewnia zupełnie nowy poziom możliwości audiowizualnych. Pierwszy na świecie 27-calowy AiO PC wyposażono w panel MVA zapewniający dobrą widoczność pod kątem 178° zarówno w pionie, jak i w poziomie.

Pojemnościowy, 10-punktowy ekran dotykowy umożliwia precyzyjną kontrolę i możliwość korzystania z gier opracowanych specjalnie dla ekranów dotykowych. Opracowana przez ekspertów technologia SonicMaster posiada precyzyjnie wyregulowany procesor sygnału cyfrowego, który odtwarza każdy dźwięk z doskonałą precyzją i bez jakichkolwiek szumów i zakłóceń. Co więcej, technologia DTS Surround Sensation UltraPC zapewnia niezwykle realistyczny, trójwymiarowy dźwięk otaczający słuchacza. Wybrane modele serii ET2700 posiadają zewnętrzny subwoofer, który tworzy dodatkowy wymiar dźwięku, niespotykany w innych komputerach klasy AiO PC. Komora rezonacyjna o pojemności 580cc jest dostosowana do obsługi niskich częstotliwości, dzięki czemu zapewnia bogate brzmienie basów.

Seria ASUS ET2700 All-in-One PC
ASUS ET2700 All-in-One PC ET2700 posiada 27-calowy ekran, podświetlany diodami LED, o rozdzielczości 1920 x 1080 i wysokim kontraście, który zapewnia doskonały, realistyczny obraz HD, natomiast panel MVA eliminuje zmiany kolorów i pozwala na oglądanie pod kątem do 178° w poziomie i pionie. Opcjonalny napęd Blu-ray combo oraz wbudowana karta telewizyjna umożliwiają przekształcenie komputera ET2700 w telewizor z rozbudowanymi funkcjami multimedialnymi. Komputery z serii ET2700 posiadają całą gamę funkcji, dzięki którym łatwiej można na nich surfować po sieci, oglądać filmy, słuchać muzyki i edytować zdjęcia. Pierwszy na świecie, 27-calowy, 10-punktowy, pojemnościowy ekran dotykowy zapewnia użytkownikom interfejs z precyzyjną kontrolą i możliwością nawigowania za pomocą intuicyjnych gestów. Klawiatura ekranowa dodatkowo zwiększa wygodę użytkowania, eliminując konieczność podłączania fizycznej myszki i klawiatury.

W bocznych panelach ET2700 znajdują się dwa superszybkie porty USB 3.0, port combo eSATA/USB 2.0 oraz czytnik kart SD; wejście HDMI umieszczone w tylnej części umożliwia podłączenie konsoli gier. Uchwyt VESA umożliwia przytwierdzenie komputera ET2700 do ściany, czyniąc z niego uniwersalne urządzenie multimedialne.

Specyfikacja

Model: ET2700INTS/INKS/IUTS
LCD: 27″ 16:9 widescreen, Full HD 1920 x 1080, podświetlany diodami LED
Ekran dotykowy: 10-punktowy pojemnościowy (INTS/IUTS), Niedotykowy (INKS)
Procesor: Intel® i7-2600S/i5-2400S/i3-2120
Grafika: NVIDIA GT 540M (INTS/INKS), Intel HD Graphics (IUTS)
Pamięć: Do 8GB DDR3 1333Mhz
Napęd optyczny: Tray-in Blu-ray combo/tray-in Super Multi DVD Nagrywarka tray-in Blu-ray
Pamięć masowa: Dysk twardy do 2TB SATA
Porty: USB 3.0, wejście HDMI, czytnik kart SD , e-SATA (USB 2.0 Combo)
Dźwięk: SonicMaster, DTS Surround Sensation UltraPCTM, Zewnętrzny subwoofer

ZOSTAW ODPOWIEDŹ