Finanse

Stylowy dotyk – Nowe komputery HP Touchsmart 610

HP zaprezentowało nowy All-in-One z serii Touchsmart. Komputer wyróżnia się eleganckim i nowoczesnym wzornictwem oraz wyjątkową ergonomią. „Jako lider w dziedzinie komputerów z ekranami dotykowymi, HP cały czas wprowadza w nich usprawnienia i udoskonalenia.

Kolejne modele TouchSmart PC zapewniają użytkownikom coraz łatwiejszą, intuicyjną obsługę, większe możliwości i lepszą rozrywkę” — powiedział Charl Snyman, Wiceprezes i Dyrektor Generalny Działu Komputerowych Systemów Osobistych HP (HP Personal Systems Group) na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA). „Dotyczy to również najnowszej generacji tych urządzeń. Dzięki nowej obudowie komputer TouchSmart jest ładniejszy i wygodniejszy w użyciu. Można go postawić praktycznie wszędzie, nawet tam, gdzie miejsca jest niewiele, a wygląd urządzenia ma znaczenie. Tę cechę z pewnością doceni wielu użytkowników”.

TouchSmart610 ma wyświetlacz HD o przekątnej 23 cali, który można odchylać od pionu o 5 stopni w przód i o 60 stopni w tył. Zapewnia to większy komfort zwłaszcza tym użytkownikom, którzy korzystają z komputera przez dłuższy czas, np. w przypadku gier lub prowadzenia rozmów z klientami. Monitor LCD z podświetleniem LED ma szeroki kąt widzenia nawet po odchyleniu. Można go również obracać o 180 stopni wokół osi, aby pokazać ekran innym użytkownikom. Zaawansowana technologia dotykowa rozpoznaje gesty, dzięki którym komputer reaguje szybciej i dokładniej. Instalacja komputera TouchSmart jest bardzo prosta — wystarczy podłączyć go do źródła zasilania. Elegancka obudowa typu All-in-One zajmuje niewiele miejsca i prezentuje się znakomicie w każdym pokoju lub biurze. Dodatkowe klawisze funkcyjne umieszczono w przejrzysty sposób po bokach ekranu.

Intuicyjne oprogramowanie i funkcje Beats Audio gwarantują niezwykle intensywne wrażenia

Stylowy dotyk – Nowe komputery HP Touchsmart 610 Ergonomiczny projekt urządzenia w połączeniu z najnowszą wersją oprogramowania HP TouchSmart gwarantuje najwyższą jakość rozrywki cyfrowej. Przeglądanie Internetu, edycja fotografii lub korzystanie z portali społecznościowych są teraz jeszcze łatwiejsze. Oprócz aplikacji zoptymalizowanych pod kątem obsługi dotykowej, takich jak Twitter oraz dostępne wyłącznie w HP aplikacje RecipeBox oraz aplikacje obsługujące kamerę internetową i odtwarzanie muzyki, użytkownik może również pobierać nowe aplikacje z serwisu TouchSmart Apps Center. Beats Audio , wydajna technologia opracowana przez firmy HP i Beats by Dr. Dre™, umożliwia słuchanie muzyki w doskonałym brzmieniu, w jakim została stworzona przez artystów w studio. Z myślą o amatorach gier wybrane modele komputera TouchSmart610 są sprzedawane z R.U.S.E.™ —strategiczną grą czasu rzeczywistego firmy Ubisoft® Nawigacja za pomocą funkcji dotykowych ułatwia zmylenie wroga i poprowadzenie swojego zespołu do zwycięstwa.

Nowa aplikacja HP Link-Up umożliwia przekształcenie komputera TouchSmart610 w centrum domowej sieci, do którego można podłączyć każdy komputer PC lub laptop. W rezultacie użytkownik może łatwo przenieść pliki z fotografiami i filmami wideo, aby przeglądać je na większym ekranie o wysokiej rozdzielczości.

Ceny i dostępność

Komputer HP TouchSmart610 Consumer PC pojawi się na rynku w maju po cenie początkowej od 4999 PLN.

Serwis i pomoc techniczna w trybie 24/7

Komputerom HP towarzyszą usługi HP Total Care — wyróżniane usługi, rozwiązania i pomoc techniczna, które są dostępne w okresie gwarancji oraz po jej zakończeniu. Dzięki usługom HP Total Care klienci mogą korzystać z pomocy telefonicznej przez całą dobę i we wszystkie dni tygodnia oraz opcji pomocy online, takich jak forum pomocy technicznej HP, które obsługuje nowe funkcje mobilne, umożliwiające użytkownikom przeglądanie treści i wysyłanie pytań lub komentarzy z dowolnego urządzenia przenośnego bez konieczności pobierania danych.

Komputery HP posiadają również rozwiązanie HP Support Assistant. Jest to prosta w obsłudze aplikacja, która umożliwia bezproblemową pracę zaraz po uruchomieniu komputera. Oprogramowanie to pozwala utrzymać odpowiednio wysoką wydajność komputera oraz rozwiązuje problemy z automatyczną instalacją aktualizacji i automatycznym dostrajaniem, wbudowanym systemem diagnostycznym oraz wyspecjalizowaną pomocą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ