Technologia

Słuchawki bezprzewodowe Flyte – nowa oferta firmy Manhattan

Manhattan prezentuje słuchawki bezprzewodowe Flyte łączące nowoczesną technologię ze stylistyką retro.
Słuchawki zapewniają możliwość korzystania z nieskrępowanej wolności pozwalając na łączenie np. jazdy na rowerze stacjonarnym ze słuchaniem muzyki w jakości 3D czy gotowanie z rozmową ze znajomym zza Oceanu na Skype’ie.

Nie trzeba pamiętać o ograniczającym ruchy kablu czy zważać na przebywanie w bliskiej odległości komputera czy odtwarzacza MP3. Co ważne, wyładowane akumulatory można ponownie uzupełnić, nie inwestując w jednorazowe baterie. Dla wygody użytkowania Producent do zestawu dołączył kabel, z którego korzystać można np. podczas lotu samolotem, w przypadku rozładowania akumulatora lub z urządzeniami bez systemu Bluetooth.

flyte2

Słuchawki wyposażono w system Multipoint, umożliwiając współpracę produktu z komputerem z technologią Bluetooth, odtwarzaczem MP3, tabletem czy smartphone’m. Wbudowany mikrofon pozwala na wykorzystanie Flyte do rozmów przez Skype czy Google Voice, jak również do komunikacji w grach internetowych na PC lub konsoli Sony Playstation i przez telefon komórkowy.

Zintegrowane, wielofunkcyjne przyciski, umieszczone na obu słuchawkach, pozwalają użytkownikowi na kontrolę odtwarzania, głośności, odbierania przychodzących połączeń i prowadzenie rozmów w odległości do 10 m od sparowanego urządzenia. Słuchawki informują użytkownika dźwiękowo o niskim poziomie naładowania baterii, włączeniu/wyłączeniu, czy gotowości do parowania.

Flyte to jednak nie tylko nowoczesna technologia, ale także wysmakowany design w wymiarze vintage. Ascetyczne wykonanie nawiązuje do stylistyki lat 60 i 70 XX wieku przywołując wspomnienia fantastyki Gwiezdnych Wojen, Bucka Rogersa i Odysei Kosmicznej 2001.

Słuchawki Flyte zasilane są baterią litowo – polimerową, ładowaną przez kabel micro USB. Bateria zapewnia 8 godzinny czas odtwarzania dźwięku, 12-godzinny czas rozmów oraz 500 godzin czuwania.
Słuchawki sprzyjają podróżowaniu: są lekkie, mają ciekawy system składania oraz ochronne etui.
W zestawie, oprócz słuchawek,znajduje się etui, 3.5 mm kabel audio oraz kablel mikro USB.

Słuchawki Manhattan Flyte dostępne są w dobrych sklepach detalicznych i internetowych. Mają gwarancję „Lifetime Warranty”.

Specyfikacja techniczna:
Bluetooth 3.0 (kompatybilność wstecz z V2.0 oraz V2.1)
Zasięg do 10 m
Obsługa kodowania APTX, AAC oraz APC
Obsługa profili A2DP, AVR CP oraz HS/HF
Możliwość ładowania z dowolnego portu USB (5V)
Obsługa profili: A2DP, AVRCP, HS/HF
Obsługa kompresji: AAC, APC, ATPX
Praca w paśmie: ISM 2.402 – 2.480 GHz
Moc transmisji: 4 dBm (Class 2)
Wymiary: 216 mm x 241 mm x 91 mm
Waga: 290 g
Tolerancja temperatury baterii: 4.5 – 37°C
Częstotliwość: 2.4G ISM, 2.402-2.480GHz
Cena: 299 PLN

ZOSTAW ODPOWIEDŹ