Finanse

Samsung All-In-One 700A3D już dostępny w Polsce

Firma Samsung wprowadza na polski rynek komputer All-In-One 700A3D. Urządzenie to nie tylko zapewnia wysoką jakość i elegancki design, ale też korzystanie z komputera czyni bardziej elastycznym.

Użytkownicy z pewnością docenią specjalną aplikację z przepisami słynnego szefa kuchni Jamiego Oliver’a, dzięki której mogą zapoznać się z nowym systemem zdalnego sterowania za pomocą gestów dłoni.

Samsung All-In-One (AIO) 700A3D zapewnia nie tylko wysoką wydajność, ale też zupełnie nową jakość wrażeń z użytkowania. Model 700A3D wykorzystuje też innowacyjne funkcje nawigacji, takie jak 10-punktowe sterowanie wielodotykowe oraz wydawanie poleceń za pomocą gestów dłoni. Czyni to korzystanie z komputera wyjątkowo wygodnym i funkcjonalnym. Dzięki dobremu ekranowi, który zapewnia szeroki kąt widzenia, AIO 700A3D z powodzeniem może pełnić funkcję telewizora. Nowoczesne wzornictwo sprawia, że model Samsunga będzie doskonałą ozdobą każdego pokoju.

Samsung All-In-One z Windows 8
Dzięki systemowi operacyjnemu Windows 8 komputery Samsung All-In-One wyposażone są w najbardziej zaawansowane i wygodne funkcje. AIO 700A3D oferuje 10-punktowy ekran wielodotykowy – jest to technologiczny przełom w dziedzinie interaktywności, który wyprzedza tradycyjne rozwiązania dwupunktowe, umożliwiając sterowanie komputerem AIO za pomocą wszystkich dziesięciu palców. Zwiększona czułość pozwala użytkownikom cieszyć się wszystkimi możliwościami najnowszych aplikacji rozrywkowych, lub wykonywać zaawansowaną edycję treści. 10-punktowe funkcje wielodotykowe pozwalają także łatwo powiększać lub obracać obraz i wygodnie przewijać strony. Jako system domowej rozrywki, ekran o przekątnej 23,6” oferuje szeroki kąt widzenia w pionie i w poziomie. Dzięki temu Samsung AIO 700A3D znajdzie uznanie u każdego fana filmów.

Parametry mają znaczenie
Gwarancją wysokiej wydajności jest procesor Intel Core i5-3570T oraz 8 GB pamięci RAM. Zaawansowany procesor graficzny AMD Radeon HD 7690M, napęd DVD i dysk twardy o pojemności do 750 GB pozwalają cieszyć się treściami w szerokiej gamie formatów i umożliwiają płynne odtwarzanie, edytowanie, tworzenie i zapisywanie treści.Aby sprostać wymaganiom użytkowników w zakresie w najwyższej jakości dźwięku, All-In-One PC wyposażony został jest w 14-watowe głośniki główne.

„Przepisy Jamiego Olivera” tylko dla użytkowników komputerów Samsung z Windows 8
Użytkownicy komputerów Samsung AIO Serii 7 z systemem Windows 8 zyskują wyłączny dostęp do aplikacji z przepisami słynnego kucharza, Jamiego Olivera. Unikalną funkcją aplikacji jest możliwość przeglądania przepisów za pomocą gestów. Koniec ze śladami mokrych dłoni na klawiaturze czy brudzeniem ulubionej książki kucharskiej. Wystarczy, że użytkownik przesunie dłonią w powietrzu, by na dużym ekranie komputera mógł zapoznać się z osobistymi radami uznanego mistrza sztuki kulinarnej.

Nowoczesne wzornictwo
Wysmakowany design stanowi ciekawy akcent w domowym wnętrzu. Komputery Samsung AIO Serii 7 harmonijnie wkomponowują się w przestrzeń i oszczędzają miejsce, a jednocześnie wyróżniają się stylową, metaliczną podstawą w kształcie łuku, ultra-cienkim monitorem z wytrzymałą metalową krawędzią oraz jednolitą, czarną, błyszczącą powierzchnią ekranu. Te eleganckie urządzenia prezentują się doskonale w każdym domu lub biurze.

Samsung All-In-One 700A3Djest dostępny na polskim rynku od listopada w sugerowanej cenie detalicznej 5999 PLN.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ