Akcesoria Technologia

Promocja – zaawansowane testy zestawu komputerowego 1 zł !

tuningZakupy internetowe stają się coraz powszechniejsze, jednak nadal część osób lęka się przed dokonaniem zakupu towaru, którego nie może wcześniej „dotknąć” – rodzą się obawy, czy zakupiony sprzęt będzie sprawny itp…
W wielu sklepach towar przed wysyłką nie jest w żaden sposób sprawdzany – magazyn pełni zazwyczaj rolę „przerzucania towaru” z jednego miejsca w inne.  Oczywiście odbiorca ma możliwość reklamowania wadliwego towaru, dodatkowo może zwrócić zakupiony sprzęt w ciągu 10 dni bez podania przyczyny zwrotu. Zwrot towaru w ciągu 10 dni to niewątpliwie zaleta zakupów na odległość, nie zmienia to faktu, że w ten sposób bardzo często tracimy czas, którego nikt nam nie zwróci.

Sklep komputerowy Techplanet, postanowił udostępnić nową usługę w ramach której wszystkie podzespoły zamawianego zestawu komputerowego zostaną poddane szczegółowym testom. W ten sposób zyskują Państwo niemal 100% pewność, że zamawiany zestaw jest pozbawiony wad. Chcemy zachęcić do zakupów na odległość, których naszym zdaniem nie trzeba się lękać – jeżeli nadal nie jesteś zdecydowany przygotowaliśmy promocję, w której usługa zaawansowanych testów  zestawu komputerowego” wyniesie tylko 1 złoty (wraz z montażem całego komputera) !
Usługa testowania trwa zazwyczaj kilka godzin i obejmuje:
•    Usługę montażu zestawu komputerowego
•    Test dysków twardych
•    Monitorowanie pracy karty graficznej
•    Monitorowanie temperatur podzespołów komputerowych ( w spoczynku, oraz pod obciążeniem)
•    Test stabilności pamięci RAM
•    Test stabilności procesora
W wyniku otrzymają Państwo wydrukowany raport potwierdzający wykonanie testów, dołączony do zamawianego zestawu komputerowego.
Szczegóły i regulamin promocji na stronie sklepu: Techplanet.pl
Więcej informacji mogą Państwo uzyskać na stronie sklepu komputerowego Techplanet, lub skontaktować się z naszymi konsultantami w salonie w Katowicach, bądź pod numerem telefonu 032 7811150.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ