Akcesoria Finanse Gadżety Informacje Polecane

Pokój rasowego gracza – który byście wybrali dla siebie? – Galeria

Planujecie zbudować własny pokój do gier, pracy czy zwyczajnie „wypasiony” komputerowy pokój? Jeżeli tak to nie obędzie się bez instalacji wielu monitorów, dodatkowych podświetleń czy praktycznych gadżetów. Obejrzyjcie dzisiejszą galerię pokojów komputerowych i powiedzcie, który z nich byłby Waszym wzorem do naśladowania.

Na pewno większość komputerowych maniaków marzy chociażby o półprofesjonalnym nie komputerze a juz o stanowisku pracy. Dlaczego półprofesjonalnym? Nie ukrywajmy, że nowe i superwydajne podzespoły kosztują krocie. Procesory z serii i7, karty graficzne z serii Quadro lub FirePro, a do tego mnóstwo pamięci RAM. Nie zapominajmy o prądożernym zasilaczu i wielu, wielu innych podzespołach, które warto byłoby dołączyć do naszego stanowiska.

Ale pocieszymy Was. W miarę wydajna stacja robocza w serwisach aukcyjnych kosztuje około 1500 zł (poleasingowa). Za rozsądną cenę możemy kupić dwie starsze karty grafiki z serii Guadro lub FirePro. Możemy też wyposażyć się w kartę grafiki o niskich parametrach, ale za to niskim poborze mocy i ze wsparciem technologii Eyefinity.

Do tego max 800 złotych za 3 używane monitory klasy A i… już mamy bazę naszego stanowiska w cenie nie przekraczającej 2500 złotych. Dodatkowo podpowiemy, że w tej cenie będziemy mieli i gwarancję i prawdopodobnie lepszą wydajność niż komputer-nówka za 2500 zł, ale to kwestie znalezienia sprzętu w odpowiedniej cenie.

Ale wróćmy do tego że mamy już bazę naszego stanowiska i zaczynamy je urządzać. Oglądając poniższą galerię które z przedstawionych stanowisk najbardziej przypada Wam do gustu?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ