Edukacja Gadżety Technologia

Podłącz monitor przez USB 3.0 – oferta AOC w postaci myConnect

aoc myconnectAOC przedstawia nowy model monitora wyposażonego w port MicroUSB 3.0. 15,6-calowy monitor myConnect (e1659Fwu) może posłużyć jako dobre uzupełnienie komputera przenośnego o dodatkowy wyświetlacz.

Pobór energii wynoszący 7W podczas typowego użytkowania, jak i przesył obrazu do monitora AOC myConnect dokonuje się za pomocą jednego kabla USB. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu technologii DisplayLink. Monitor wyświetla obraz w rozdzielczości do 1366×768 pikseli, a maksymalna jasność podświetlenia matrycy wynosi 200 cd/m².

AOC_e1659Fwu_small

Cienki na 22,9 mm oraz ważący 1,2 kilograma monitor jest wygodny w transporcie. Dodatkowo do zestawu dołączane jest etui, które ochroni ekran przed zarysowaniami.

Monitor AOC myConnect sprawdzi się zarówno podczas spotkań i podróży biznesowych jak i przy wielozadaniowej pracy na notebooku, gdzie dodatkowy wyświetlacz oznacza wyższy komfort działania.

Obrotowa podpórka monitora pozwala na łatwe przestawienie ekranu z orientacji poziomej na pionową. Dzięki funkcji Smart Auto Pivot wraz z obrotem monitora, odpowiednio obróci się także wyświetlany obraz.

AOC informuje również, że do przeznaczonego dla graczy monitora myUltraSpeed (g2460Pqu) dołączana będzie darmowa kopia gry Shootmania.

Specyfikacja:

 

 

Model

e1659Fwu

Rozmiar panelu 15,6″ (39,6 cm)
Podświetlenie WLED
Natywna rozdzielczość 1366x768px @60Hz
Maksymalna jasność podświetlenia 200 cd/m²
Typowy współczynnik kontrastu 650:1
Maks. liczba wyświetlanych kolorów 16,7 mln
Czas reakcji GtG 8 ms
Wejścia obrazu Micro USB 3.0
Zużycie energii Typowe użytkowanie: 7W

 

 

Gwarancja i cena:

Sugerowana cena detaliczna monitora AOC myConnect to 549 PLN brutto.

 

Produkt objęty jest 3-letnią gwarancją producenta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ