Akcesoria Finanse Gadżety Technologia

PicoPix 3410 – 100 lumenów w kieszeni

PPX3410_ProductW ofercie firmy Philips pojawił się drugi model, po PPX 3610, należący do trzeciej generacji kieszonkowych projektorów PicoPix. PicoPix 3410 wyposażony jest w lampę LED o mocy 100 lumenów, ma niewielkie rozmiary i obsługuje wszystkie popularne formaty plików multimedialnych oraz biurowych.

PicoPix 3410, mimo że zajmuje środkowe miejsce w ofercie projektorów kieszonkowych Philips PicoPix, posiada większe możliwości niż topowy model poprzedniej generacji. Urządzenie mierzy 105x105x31,5 mm i waży 270 gramów. Wyposażone jest w 4GB wbudowanej pamięci i baterię umożliwiającą 2 godziny pracy bez podłączenia do zasilania.

Lampa o jasności 100 lumenów i kontraście ANSI wynoszącym 1000:1 powinna wyświetlić jasny i wyraźny obraz o przekątnej nawet 120” (305cm). Do wyświetlania obrazu wykorzystywane są diody LED, których żywotność ocenia się na ponad 30 000 godzin.

Względem poprzedniej generacji, powiększyła się lista plików obsługiwanych przez urządzenie:

  • wideo: .avi, .mov, .mp4, .mkv; kodeki: MJPEG, H263, MPEG4, H264,
  • audio: MP3, AC3,
  • foto: JPEG, BMP, PNG, GIF
  • dokumenty: pdf, ppt/pptx, xls/xlsx, doc/docx.

Projektor wyposażono w złącza: mini-HDMI, jack 3,5mm, USB, mini USB oraz złącze kart SD. Pozwalają one podłączyć całą gamę urządzeń zewnętrznych.

W zestawie, oprócz samego projektora, znajdziemy bogate wyposażenie dodatkowe, a w nim m.in.: futerał, zasilacz, pilot, instrukcję obsługi oraz podstawowy komplet okablowania, składający się z kabla HDMI i adaptera miniUSB-USB.

Dodatkowo, do urządzeń PicoPix dostępna jest cała gama dodatkowego okablowania, pozwalającego połączyć projektor z mobilnymi urządzeniami Apple oraz z urządzeniami wyposażonymi w porty MHL, kompozytowy czy VGA. Na liście dodatkowych akcesoriów można znaleźć stację audio zwiększającą głośność i jakość generowanego dźwięku, a także wydłużającą czas pracy na zasilaniu bateryjnym do 4 godzin.

Kieszonkowy projektor Philips PicoPix 3410 jest objęty 24-miesięczną gwarancją producenta, a jego sugerowana cena detaliczna wynosi 1499 PLN brutto.

http://www.youtube.com/watch?v=-B2l9Uj7pAE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ