Akcesoria Gadżety Technologia

NuForce i Amphion – idealnie dobrana para już w ten weekend we Wrocławiu!

nuforce-amphionAudiomagic.pl, oficjalny polski dystrybutor marki NuForce zaprasza na kolejną edycję AUDIOFIL-a – imprezy skierowanej do pasjonatów muzyki i dobrego brzmienia.
Najbliższe spotkanie odbędzie się już w najbliższy weekend (20-21 kwietnia) we wrocławskim hotelu Radisson Blu mieszczącym się przy ul. Purkiniego 10 w bliskim sąsiedztwie Panoramy Racławickiej i Muzeum Narodowego. Wszystkie prezentacje odbędą w godzinach 12-20.

Podczas imprezy zaprezentowane zostaną nowoczesne systemy PC Audio zbudowane w oparciu o urządzenia marek NuForce oraz Amphion. Ta pierwsza firma powstała w 2005 roku w Kalifornii i jest światowym liderem w produkcji wzmacniaczy cyfrowych, przetworników cyfrowo-analogowym i sprzętu przenośnego, z kolei fiński Amphion od 15 lat projektuje i buduje kolumny niewrażliwe na problemy akustyczne pomieszczeń, w których grają.

Produkty NuForce’a idealnie zgrywają się z głośnikami ze Skandynawii, a dzięki swoim miniaturowym wymiarom systemy te mogą stanąć wszędzie tam gdzie nie mam za dużo miejsca: w biurze, sypialni, kuchni czy przy komputerze. We Wrocławiu pokazane zostaną dwa zestawy: NuForce Icon HDP + Amphion Argon 1 oraz NuForce DDA-100 + Amphion Ion+.

NuForce Icon HDP łączy w sobie funkcje DAC-a USB, wzmacniacza słuchawkowego i przedwzmacniacza. Został zaprojektowany tak, aby obsłużyć większość dostępnych obecnie standardów i urządzeń audio – uważa się, że Icon HDP jest w stanie skutecznie konkurować z kilkukrotnie droższymi rywalami.

Rewelacyjną jakość dźwięku Icona HDP zapewniają:
– brak kondensatorów powodujących zakłócenia przy wyjściu cyfrowym ; wyjście analogowe korzysta z kondensatora pomijającego akumulator,
– brak zakłóceń przy ścieżce przesyłającej sygnał audio,
– wyjście USB przesyłające I2S sygnał do najwyższej jakości konwertera cyfrowo-analogowego,
– wyjście cyfrowe z oddzielną płytę główną,
– chip DAC składający się z 4 wewnętrznych 24/192kHz DAC-ów, które zapewniają pełnowymiarowy i zbalansowany sygnał,
-układ cyfrowy i analogowy z niezależnym systemami zasilania.

NuForce DDA-100 to zaś w pełni cyfrowy produkt kompatybilny z najnowszymi urządzeniami do odtwarzania muzyki. Złącza USB, koaksjalne oraz dwa wejścia optyczne z pewnością wystarczą, by podłączyć wszystkie niezbędne komponenty audio czy wideo. Z kolei dołączony pilot bezprzewodowy pozwoli zmieniać wejścia i głośność bez ruszania się z fotela. Dzięki 50 Watom mocy RMS oraz 250 W mocy szczytowej na kanał, DDA-100 z powodzeniem napędzi kolumny oferując świetną dynamikę i transparentny dźwięk.

Jeśli z jakichś względów termin wrocławskiego spotkania nie jest dogodny, więcej informacji na temat współpracy produktów NuForce’a z Amphionami można uzyskać na stronie HighFidelity.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ