Komputery

Nowy, wielozadaniowy Dell XPS 8300

Zapewniające wysoką wydajność połączenie procesora i karty graficznej powoduje, że dzięki komputerowi XPS 8300 można nie tylko bawić się, ale wręcz zanurzyć w ulubione filmy, muzykę, gry i wiele innych. Daj się pochłonąć oszałamiającej grafice i doskonałemu dźwiękowi zamkniętym w stylowej obudowie. Dzięki temu komputerowi zarządzanie kolekcją multimediów będzie jeszcze łatwiejsze.

Niesamowite multimedia

Komputer XPS 8300 zapewnia wysoką wydajność także podczas przetwarzania multimediów i korzystania z rozrywki. W wersji z niezwykle szybkim, opcjonalnym procesorem Intel Core i7 i wydajną grafiką przekroczy wszelkie oczekiwania. Skośna obudowa i eleganckie połączenie bieli i czerni powodują, że XPS 8300 ma niezwykle nowoczesny wygląd, co doskonale współgra z ogromną wydajnością przetwarzania multimediów.

Szybkość i moc

Dell XPS 8300: Wielozadaniowość to nic trudnego Zanurzanie się w filmy i wideo. Tworzenie multimediów zapierających dech w piersiach. Uzyskiwanie najlepszych wyników w ulubionych grach. Niezależnie od tego, czym się interesujesz, komputer stacjonarny XPS 8300 ma moc obliczeniową, która pomoże Ci w pełni realizować swoje pasje. W wersji z opcjonalnym procesorem Intel Core i7 (w standardzie jest Intel Core i5) komputer XPS 8300 z łatwością poradzi sobie nawet z najbardziej złożoną wielozadaniowością. Dzięki najlepszej w tej klasie wydajności tworzenie cyfrowych multimediów (edytowanie i kodowanie wideo, renderowanie obrazu, produkcja audio i wyświetlanie podglądu w czasie rzeczywistym) przebiega szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

Oprócz wybrania odpowiednio szybkiego procesora wydajność można zwiększyć, dodając:

Do 16 GB1 pamięci DDR3
Do Oryginalny Windows 7 Ultimate w wersji 64-bitowej
Opcjonalną obsługę standardu USB 3.0
Zasilacz o mocy 460 W

Dell XPS 8300: Wielozadaniowość to nic trudnego Zachwycająca grafika

Pozbądź się efektów klatkowania i opóźnienia dzięki wydajnej grafice ATI. Wydajna opcjonalna grafika o poborze mocy 225 W — w najlepszej konfiguracji ATI Radeon HD 5870 z 1 GB pamięci GDDR5. Oglądaj (i twórz) filmy i materiały wideo. Teraz mogą wyglądać tak, jak chcesz. Będą odtwarzane płynnie i bez zakłóceń, dzięki czemu znajdziesz się w centrum akcji. Zasilacz o mocy 460 W zapewni niezbędną ilość energii teraz i w przyszłości.

Zabójczy dźwięk

Zintegrowana obsługa audio 7.1 z technologią THX TruStudio PC pomaga wyraźnie usłyszeć dźwięk upadającej szpilki, każdą eksplozję, każde wyszeptane słowo. Pomaga przenieść niezwykły dźwięk dostępny niegdyś tylko podczas występów na żywo, w salach kinowych i studiach nagraniowych do komputera stacjonarnego 8300 XPS. Opcjonalna karta dźwiękowa PCI Express Sound Blaster Creative X-Fi Xtreme zapewnia precyzyjny i dokładny dźwięk przestrzenny, idealny do grania. Korzystaj z niesamowitej grafiki i rozrywki — dodaj do zestawu opcjonalny odtwarzacz Blu-ray Disc i monitor o wysokiej wydajności.

Uderzający styl

Najnowocześniejsza, odchylana obudowa z wgłębieniem na górze wygląda niezwykle. Dostęp do wielu portów jest łatwy, więc można bez problemu podłączać liczne przenośne urządzenia elektroniczne. Nowoczesny wygląd z charakterystyczną czarną ramką z białymi bokami sprawia, że komputer XPS 8300 nie będzie należał do tych, które trzeba chować pod biurkiem.

Dell XPS 8300: Wielozadaniowość to nic trudnego Cały świat w zasięgu ręki

Dzięki Dell Stage wystarczy jedno kliknięcie, aby uzyskać dostęp do ulubionych plików muzycznych, wideo, zdjęć i e-booków. Czytaj kolorowe e-booki, organizuj swoje zdjęcia w kolekcje, odtwarzaj ulubione wideo lub utwory — wszystko z poziomu interfejsu Stage. Udostępniaj swoje zdjęcia w serwisach Facebook i Flickr, korzystając z usługi Photostage. Najnowsza zawartość umieszczana jest na wierzchu i na środku ekranu, dzięki czemu zawsze jest łatwo dostępna.

Specyfikacja techniczna:

Procesor

Intel i7 2600 (3.4GHz/8 MB pamięci podręcznej)
Intel i5 2500 (3.3GHz/6 MB pamięci podręcznej)
Intel i5 2400 (3.1GHz/6 MB pamięci podręcznej)
Intel i5 2300 (2.8GHz/6 MB pamięci podręcznej)

System operacyjny

Oryginalny Windows 7 Ultimate (wersja 64-bitowa)
Oryginalny Windows 7 Home Premium (wersja 64-bitowa)

Pamięć

Do 16 GB1 Dwukanałowa DDR3 SDRAM przy 1333 Mhz – 4 gniazda DIMM

Dysk twardy

Dysk twardy do 4000 GB1 (7200 obr./min)

Napęd optyczny

DVD+/-RW (w standardzie), Blu-ray Disc, Blu-ray Disc Combo + nagrywarka

Karta wideo

1024MB ATI HD5450 RadeonTM
1024MB NVIDIA GT420 GeForce
1024MB ATI HD5670 RadeonTM
1024MB ATI HD5770 RadeonTM
1024MB ATI HD5870 RadeonTM

Karta dźwiękowa

Zintegrowana 7.1 z technologią THX® TruStudio PC™ (w standardzie)
W najlepszej konfiguracji Creative Sound Blaster® X-Fi™

Porty

Wewnętrzne: PCIe x16 (1), PCIe x1 (3), SATA 2 (2), SATA 3 (2), Mini-PCIe (1)
Tył (gniazda audio): HDMI/VGA, USB 2.0 (4), E-SATA (1) , tylne złącza audio: standardowe wejścia audio 7.1 Cyfrowe SPDIF (optyczne)
Przód: Wbudowany czytnik kart pamięci 19-w-1, USB 2.0 (2)
Góra: USB 2.0 (2), gniazda: mikrofonowe i słuchawkowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ