Finanse

Nie klikaj. Dotykaj! Dotknij myszy i poczuj jak to działa!

Ultrasmukła mysz Stealth Touch to pierwszena rynku prawdziwie dotykoweurządzenie tego typu. Poprzez stuknięcie lub muśnięcie palcem mysz umożliwiawspółpracę z komputerem PClub Mac -bez klikania, rolki scroll, czy przycisków.

Jej wysmakowany design: opływowy kształt, aksamitna powłoka i jednolita, czarna barwa, zadowolą najbardziej wymagającego miłośnika nowoczesnych technologii.

Głównym celemprzyprojektowaniu myszki Stealth Touch była prostota. Oznaczałoto wyeliminowanie wszystkichprzycisków i elementów mechanicznych.Przednia powierzchnia sterująca umożliwiaintuicyjną pracę z myszką, co jest doświadczeniem znaczniebardziej zbliżonym dokorzystania ztabletulub Smartphone’a,niżpracy z tradycyjną myszką, mówi Agnieszka Niewczas, Dyrektor Zarządzająca w firmie Manhattan.

Eliminując charakterystyczny dla pracy z klasyczną myszką „klik” możemy pracować w środowisku wymagającym ciszy – w biurze z innymi współpracownikami, czy w domu podczas gdy nasi bliscy śpią.

Mysz Stealth Touchtrzymana pionowo może służyć jako bezprzewodowy prezenter.W pozycji poziomejwraca do normalnego trybu pracy. Co ciekawe, myszy w sposób równy mogą używać zarówno osoby prawo jak i lewo ręczne, ponieważ urządzenie nie posiada klasycznego profilowania pod dłoń. Zasięg działania myszy to 10 metrów, co oznacza, że można z nią pracować siedząc wygodnie na kanapie, podczas gdy ekran stoi na biurku.
Sugerowana cena detaliczna myszki Manhattan Stealth Touch to 279 zł. Do kupienia w dobrych sklepach internetowych i detalicznych.
Więcej informacji: http://www.manhattanstealth.com/index.php?lang=pl
Film produktowy: http://www.youtube.com/watch?v=h8_B8pcMfLU&feature=plcp

O marce Manhattan
Od 1992 rokuManhattanwprowadza na dynamicznie rozwijający się rynek elektroniki użytkowej i komputerowy akcesoria, które zwiększają cyfrowe doznania ludziw pracy, wdomu lubw podróży.Bazując nawieloletnimsukcesie, Manhattan dołączył do czołówki światowych liderówsprzedających akcesoria do tabletów, notebooków i komputerów stacjonarnych. Oferujeszeroką gamęnowatorskichproduktów, które spełniająwymaganiawszechstronnegoi zarazem swobodnego stylu życia użytkownika komputerów i urządzeń przenośnych.ProduktyManhattaninspirują ludzi dobycia w kontakcie z innymi, zapewniają ochronę i dają kontrolę nad wieloma rozwiązaniami. A wszystko to dla użytkownikówwponad 100 krajach.
Więcej informacji omarce Manhattanie znajdziesz na stronie www.manhattan-products.com/pl-US.

Manhattanjest znakiem towarowym firmyICIntracom, zarejestrowanym w USAi innych krajach.Aby uzyskać więcejinformacji, odwiedź www.icintracom.com.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ