Akcesoria Gadżety

Na czym polega digital singage?

digital singageDigital singage, to zintegrowana forma zarządzania systemem wyświetlaczy elektronicznych prezentujących reklamy oraz newsy. Nośniki informacji, to w tym przypadku wyświetlacze LCD, LED, display plazma, a także obrazy z projektorów multimedialnych. Technologia digital singage jest w obecnych czasach powszechnie i często spotykana w miejscach publicznych. Z nowoczesnymi nośnikami informacji stykamy się  na każdym kroku: na lotniskach, w centrach handlowych oraz w sieciach usługowych takich jak dworce, stacje metra, firmy turystyczne.

Reklama tego rodzaju ma na celu dostarczenie informacji w oparciu o rozpoznanie grupy odbiorców. Twórcy tego systemu muszą więc sprawnie monitorować i zarządzać wyświetlaczami on line na podstawie CMS. Zmienność treści reklam oznacza dotarcie do grup poszczególnych odbiorców w zależności od miejsca, w którym znajdują się wyświetlacze. Przykładowo, w centrum handlowym klienci informowani są o aktualnych promocjach w danych sklepach oraz najnowszych trendach w modzie. Na dworcach wyświetlane są nie tylko godziny odjazdów pociągów czy autobusów. To także możliwości reklamy dla lokalnych przewoźników oraz firm działających w danym mieście.

Skuteczność digital singage

System digital singage już od kilku lat świetnie sprawdza się w punktach usługowych. Jego zaletą jest bardzo duży zasięg odbiorców. Dworce i centra handlowe  w metropoliach odwiedzają codzienne tysiące osób. Tego rodzaju promocja pozwala zaistnieć wielu lokalnym przedsiębiorstwom. Zaletą digital singage jest dostosowanie treści do miejsca, czasu i odbiorcy przez co rośnie szansa na to, że reklama zostanie zauważona.

Benefit Multimedia – twórca skutecznej reklamy

Jedną z firm, które świetnie radzą sobie z siecią DS jest Benefit Multimedia. Jej pracownicy przekonują, że nowoczesny przekaz stanowi atrakcyjną alternatywę dla plakatów i bilbordów obok, których coraz częściej przechodzimy obojętnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ