Polecane

MSI Z87-GD65 – płyta główna dla wymagających graczy

MSI-Z87-GD65Dla osób pragnących wykręcić najlepsze osiągi sprzętowe podczas grania w ulubione tytuły warto polecić nową płytę główną ze stajni MSI. Sprzęt ten posiada na tyle wygórowane parametry, że nikt nie powinien narzekać na brak czegokolwiek w prezentowanej płycie głównej.

LET THE GAMES BEGIN

Płyty główne MSI GAMING są zaprojektowane tak, aby zapewnić graczom najlepszą wydajność i mnogość funkcji, a także technologii. Wspierany przez wygląda na karę Dragon MSI, każda płyta jest arcydziełem inżynierii dostosowane do perfekcji gry. Płyta oparta jest na chipsecie Z87 z gniazdem dla procesora obsługującego Socket 1150. Z87-GD65 posiada aż 8 portów SATA III oraz 4 gniazda pamięci DDR3 obsługujące do 64GB pamięci o taktowaniu do 3000Mhz (OC). Wbudowany system dźwięku Sound Blaster Cinema gwarantuje doskonałe doznania zarówno podczas potyczek na polach bitwy, jak i podczas słuchania muzyki, czy oglądania filmów. Płyta MSI posiada wyjścia audio: D-Sub, DVI, HDMI. Została zrobiona z najlepszej jakości komponentów Military Class 4. Płyta główna posiada złącza 3 x PCI-E 3.0 x16 oraz 4 x PCI-E x1.

Największe atuty płyty:

  • Najwyższe fragi i najmniejsze lagi dzięki Killer E2200 Sieć dla graczy
  • Komponenty Military Class 4
  • Zoptymalizowany dla używania kilku kart graficznych
  • Zwiększenie wydajności dzięki zastosowaniu OC
  • Wysokiej jakości audio z kartą dźwiękową Sound Blaster Cinema
  • Obsługa pamięci DDR3 3000 dla szybkiego wczytywania gry

KILL YOUR LAG!

The Killer E2200 Intelligent Platform Networking jest zaprojektowany dla maksymalnej wydajności sieci do gier online i wysokiej jakości multimediów strumieniowych. Wyposażona w zaawansowane Stream Detect Killer E2200 płyta główna automatycznie wykrywa błędy sieci i przyspiesza ruch gry. Gwarantuje to płynne i stabilne granie w wirtualnym świecie, bez opóźnień i bez zacinania się.

Ekstremalne chłodzenie od Prolimatech w postaci Blue Armageddon

OC GENIE 4 – DO WYCISKANIA SIÓDMYCH POTÓW ZE SPRZĘTU

MSI jest pierwszą firmą, która zastosowała OC Genie, czyli technologię pozwalającą na automatyczny overclocking na płycie głównej . Przycisk OC Genie 4 działa tak jak tego oczekujesz, lecz w tym wypadku daje użytkownikowi jeszcze więcej kontroli. Wystarczy tylko nacisnąć go na płycie głównej aby aktywować funkcję „GAMING”, która zwiększa znacznie wydajność systemu. Dla bardziej zaawansowanych użytkowników MSI przewidziało funkcję „My OC Genie” dającą pełną kontrolę nad ustawieniami sprzętu.

Radeon HD7990 z serii ATOMIC

GAMING PRIORYTETEM

Porty PS/2 i USB zostały pozłocone, aby zagwarantować bezpieczną i długą sprawność, a funkcja MSI Gaming Device Port pozwala na uzyskanie jeszcze wyższej czułości myszy – nawet do 1000 Hz! Nowy port MSI zmniejsza jednocześnie czas reakcji z 8 do 1 milisekundy. Dla każdego gracza to dodatkowy atut , który pozwala na bardziej precyzyjne i szybsze sterowanie myszą, a co za tym idzie otrzymać kilka dodatkowych fragów w grach.

DOSTĘPNOŚĆ I CENA

Gamingowa płyta główna MSI Z87-GD65 dostępna jest w sieci sklepów Alsen, także w sklepie internetowym w cenie 781 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ