Akcesoria Technologia

MODECOM TRIKS – obudowa ATX dla graczy z USB 3.0

triks [600x800]MODECOM zapowiada rozszerzenie swojego asortymentu o model obudowy Midi Tower ATX z portem USB 3.0.  MODECOM TRIKS to konstrukcja skierowana dla wymagających graczy, którzy cenią sobie możliwość kontroli oraz samodzielnego rozbudowania posiadanego sprzętu.

TRIKS to długo oczekiwany na rynku model gamingowej obudowy polskiego producenta sprzętu komputerowego – firmy MODECOM.  W tej standardowej konstrukcji typu MIDI TOWER można zastosować dwa rodzaje płyt głównych: ATX oraz micro ATX.  Możliwości rozbudowania najnowszej konstrukcji jest wiele, producent zostawił m.in. miejsca aż na cztery dodatkowe wentylatory chłodzące:  po jednym na ściance bocznej i tylnej  oraz dwa na ściance przedniej.  Dodatkowo, panel frontowy skrywa miejsca do zamontowania czytnika lub napędu, po jednym w rozmiarach: 3,5” i  5.25”.  Z  kolei, wewnątrz konstrukcji znajdują się zatoki na cztery dyski o rozmiarze 3.5” oraz trzy 2.5” napędy pamięci masowej typu SSD.

Jedną z kluczowych cech obudowy MODECOM TRIKS jest jej solidna i masywna konstrukcja, która stanowi perfekcyjną ochronę dla rozgrzanych w trakcie wirtualnych potyczek, kluczowych elementów komputera, takich jak: płyta główna, procesor, czy karta graficzna.  Aby zapewnić maksymalny dopływ chłodnego powietrza do wnętrza obudowy, zasilacz w obudowie MODECOM TRIKS montowany jest w jej dolnej części.

Obudowa MODECOM TRIKS to produkt zaprojektowany w taki sposób aby zapewnić jej użytkownikowi maksymalny komfort. Dlatego wszystkie porty i wejścia umieszczone są na frontowym panelu. Z pośród nich warto wyróżnić jeden port USB 3.0 do szybkiej wymiany danych z przenośnych dysków lub do błyskawicznego ładowania urządzeń mobilnych. Z kolei 3,5mm wejście audio HD, pozwala po podłączeniu przewodowych słuchawek lub głośników, cieszyć się najczystszym, wysokiej jakości  dźwiękiem.  Obudowa posiada ponadto dwa porty USB 2.0 oraz jedno wejście mikrofonowe.  Komfort pracy z produktem podnosi również zastosowany beznarzędziowy system montażu dysków.

Prócz walorów praktycznych MODECOM TRIKS może pochwalić się również ciekawym wzornictwem, który podkreślają polakierowany w tym samym czarnym kolorze  elementy konstrukcyjne, włączając w to jej wnętrze.

Sugerowana cena MODECOM TRIKS:    150 Brutto PLN

Okres ochrony gwarancyjnej: 24 miesiące

ZOSTAW ODPOWIEDŹ