Akcesoria Gadżety Technologia

MODECOM MC-BTTS1 – głośnik i podstawka pod tablet w jednym

MC-BTTS1_2Firma MODECOM uzupełnia grupę produktową akcesoriów do tabletów multimedialnych. Tym razem do sklepów trafi MODECOM MC-BTTS1, czyli produkt który spełnia dwie przydatne podczas pracy z urządzeniem mobilnym funkcje:  głośnika oraz podstawki. Ten funkcjonalny oraz atrakcyjny pod względem wizualnym  produkt, pozwoli użytkownikom odkryć nowe możliwość tabletów multimedialnych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, firma MODECOM  prezentuje swój najnowszy produkt MC-BTTS1 – głośnik i podstawkę pod tablet lub smartfon  w jednym.  To wysokiej jakości urządzenie, pozwala na bezprzewodowe odtwarzanie dźwięku bezpośrednio z urządzeń wyposażonych w moduł Bluetooth, takich jak tablety, smartfony lub odtwarzacze plików mp3. 

MC-BTTS1_4

Niepozornie wyglądająca, prostokątna konstrukcja MC-BTTS1 skrywa dwa  głośniki o mocy 3W każdy, z których wydobywa się  wysokiej jakości oraz  czysty dźwięk z klarownym i mocnym basem, który zapewnia wykorzystana w ich konstrukcji membrana typu pasywnego.  MODECOM MC-BTTS1 wyposażono ponadto w wydajną baterię typu litowo-jonowego o pojemności 1050 mAh, która pozwala na długie korzystanie z urządzenia, bez potrzeby częstego ładowania. Tę ostatnią cechą docenią zwłaszcza Ci użytkownicy urządzenia,  którzy będą z niego korzystać w plenerze, w trakcie wakacyjnych wyjazdów lub weekendowych wypadów za miasto.

MC-BTTS1_1

Ciekawym rozwiązaniem, które pozwala na szersze zastosowanie zaprezentowanego produktu, jest umieszczona w jego przedniej części podstawka na tablet lub smartfon. To innowacyjne rozwiązanie, umożliwia wygodne korzystanie z tabletu, zwłaszcza podczas takich czynności jak oglądanie filmów, czy prowadzenie rozmów wideo z przyjaciółmi. Innymi słowy, podstawka i głośnik w jednym wraz z tabletem lub smartfonem tworzą bezprzewodowy oraz mobilny  zestaw kina domowego.

 Parametry techniczne:

  • Głośnik Bluetooth
  • Wbudowana bateria litowo-jonowa 1050mAh
  • Moc wyjściowa: 3W x 2
  • Głośniki: 2 x 2”
  • Pasmo przenoszenia: 70 Hz – 16KHz
  • Separacja: ≥ 40dB; S/N: ≥ 70dB
  • Wymiary: W220 x H46 x D105mm
  • Kolor: czarny

 

Sugerowana cena urządzenia:  199 zł/brutto

Okres ochrony gwarancyjnej: 24 miesiące

ZOSTAW ODPOWIEDŹ