Akcesoria Finanse Gadżety

Measy z Radiem ZET i Filmwebem

Measy U1AFirma Multioffice, dystrybutor produktów marki Measy, w ramach zawartych porozumień, oferuje dongle do Smart TV, które już na starcie posiadają preinstalowane pakiety użytecznych aplikacji. Użytkownicy mogą korzystać m.in. z Radia ZET czy Filmwebu od razu po uruchomieniu urządzenia.

Aplikacja Radia ZET pozwala na szybki dostęp do ponad 20 internetowych kanałów muzycznych, platformy wiadomości ZETnews oraz podcastów najpopularniejszych programów. Program może pracować w tle, dzięki czemu w trakcie słuchania radia można np. przeglądać strony internetowe. Dodatkowym atutem jest możliwość kontaktowania się ze studiem i komentowania aktualnych wydarzeń.

Kinomanów może zainteresować aplikacja przygotowana przez Filmweb. Dzięki niej możliwe jest czytanie recenzji filmowych, oglądanie zdjęć, a nawet zwiastunów wideo w jakości HD. Dla zarejestrowanych użytkowników przygotowano również Gustomierz, który podpowie, jakie filmy powinniśmy obejrzeć. Dostępny jest także repertuar kin oraz program 90 kanałów telewizyjnych wraz z opcją przypominania o emisji ulubionych pozycji.

Do dyspozycji użytkowników oddano również program iFiszki, który pozwala na naukę języka angielskiego oraz sprawdza znajomość słówek. Kibice sportowi mogą natomiast skorzystać z aplikacji Football Messenger i Volleyball Messenger. Za ich pomocą można śledzić poczynania ulubionych drużyn, sprawdzać wyniki meczów, kalendarz rozgrywek oraz śledzić przebieg spotkania na żywo.

Multimedialne dongle marki Measy to urządzenia typu MiniPC, które mogą zamienić zwykły telewizor w tzw. Smart TV. Wszystkie pracują pod kontrolą systemu Android i oferują dostęp do tysięcy aplikacji w sklepie Google Play.

Ceny podstawowego modelu, Measy U1A, zaczynają się od 125 PLN brutto. Topowy model, Measy U2C, został wyceniony na 280 PLN brutto. Urządzenia objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta.

http://www.youtube.com/watch?v=1eMEW84jS4c

ZOSTAW ODPOWIEDŹ