Finanse

MC-BM6 i MC-WM6 – nowe myszy na wolności od firmy Modecom

Firma Modecom wprowadza do swojej oferty dwa modele bezprzewodowych myszek komputerowych MC-BM6 oraz MC-WM6. Produkty te skierowane są do osób, które cenią sobie swobodę pracy zarówno z komputerem stacjonarnym, jak i laptopem.

Najnowsze modele myszy Modecom charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz bardzo precyzyjnym odzwierciedleniem ruchów. Tą ostatnią cechę prezentowane modele zawdzięczają zastosowanemu w ich konstrukcji wysokiej klasy układowi optycznemu, który może pracować w dwóch trybach rozdzielczości: 800 lub 1600 DPI. Umieszczony w centralnej części myszki, specjalny przycisk umożliwia błyskawiczną zmianę rozdzielczości pracy w zależności od preferencji użytkownika.

Warto dodać, że obydwa modele cechuje również ergonomiczny kształt, który wraz ze specjalną, przyjemną w dotyku matową powłoką zapewnia pewny chwyt urządzenia oraz bardzo dobre przyleganie do dłoni, sprawiając tym samym, że praca z nimi przebiega w bardzo komfortowy i przyjazny dla użytkownika sposób.

Ciekawym rozwiązaniem jest wykorzystany w modelu MC-BM6 interfejs Bluetooth®, który ze względu na swoją specyfikę pozwala na bezprzewodową komunikację z komputerem wyposażonym w tego typu technologię. Warto dodać, że komunikacja myszki z komputerem przebiega bez konieczności podłączania dodatkowych odbiorników. Z tej ostatniej cechy ucieszą się w szczególności użytkownicy komputerów przenośnych, którzy ze względu na ograniczoną liczbę portów USB w swoich komputerach, nie będą musieli ich blokować.

Oprócz walorów praktycznych, nowe myszki Modecom, cechuje również oryginalne wzornictwo oraz ciekawa kolorystyka, które docenią miłośnicy zarówno nowoczesnego, jak i klasycznego designu. Myszka występują w czterech wersjach kolorystycznych: czarnej, czerwonej, niebieskiej oraz białej.

Potrzebujesz pomocy drogowej? Skorzystaj z lawety w Częstochowie.

Warto dodać, że w zestawie wraz z myszką znajduje się jedną bateria AA 1.5 V, którą zasilane są urządzenia.

Sugerowana cena MODECOM MC-BM6: 65 zł brutto

Sugerowana cena MODECOM MC-WM6: 39zł brutto

ZOSTAW ODPOWIEDŹ