Akcesoria

GEOVISION 5800BTHDDV – drogowa hybryda od Prestigio

Prestigio_GEOVISION 5800BTHDDV_Prestigio prezentuje swój najnowszy produkt dedykowany kierowcom – hybrydowe połączenie nawigacji GPS z wideo rejestratorem drogowym.

Najważniejszymi cechami urządzenia są: 5” wyświetlacz True Color, potężny dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 664Mhz, wbudowana kamera nagrywająca w rozdzielczości HD 720p, zainstalowane oprogramowanie nawigacyjne NAVITEL z wersją map 3D, a także 4 diody podświetlające.

Projektanci marki podążając za trendem, który zakłada oferowanie urządzeń multifunkcyjnych, skonstruowali hybrydowe połączenie samochodowego GPSu z niezwykle przydatnym rejestratorem drogowym. GEOVISION 5800BTHDDV posiada zatem tradycyjne funkcje nawigacyjne, takie jak dotykowy wyświetlacz LCD True Color o rozdzielczości 800×480 pikseli, oprogramowanie NAVITEL 5.5 prezentujące mapy 3D, wielojęzyczny interfejs, inteligentne skalowanie oraz intuicyjne wyszukiwanie adresu.

laweta Częstochowa

Z drugiej strony użytkownik otrzymuje funkcjonalność rejestratora samochodowego, a więc kamerę HD o rozdzielczości 1280×720 pikseli z szerokokątnym, 120stopniowym obiektywem, umożliwiającą nagrywanie zdarzeń drogowych w pętli. Do dyspozycji kierowcy są 4GB przestrzeni dyskowej z możliwością rozszerzenia jej kartą microSD, moduł Bluetooth pozwalający na korzystanie z telefonu w trybie „handsfree” oraz gniazdo USB. W przerwach w podróży GEOVISION 5800BTHDDV zamienia się w odtwarzacz multimedialny, który posiada także zdolność prezentowania e-booków oraz tryb umożliwiający korzystanie z gier i aplikacji rozrywkowych.

Na uwagę zasługuje też modernistyczny design urządzenia, a przede wszystkim ultracienka, jak na tę funkcjonalność, obudowa wynosząca zaledwie 12.5mm.
W zestawie znajduje się płyta z oprogramowaniem Active sync, rysik, zasilacz samochodowy oraz uchwyt uniwersalny do mocowania urządzenia wewnątrz auta. W prezencie od producenta użytkownik otrzymuje dwuletnią, bezpłatną aktualizację map.

Cena: 499 zł brutto

ZOSTAW ODPOWIEDŹ