Polecane Poradniki Technologia

Gdzie szybko i łatwo założyć domenę?

ball-63527_1280Jak zorganizować własną stronę internetową? Czego potrzeba by móc operować w sieci własnym miejscem? Odpowiedź to: domena i hosting.

Co to jest?

Hosting, czyli serwer wirtualny, można porównać go do dysku wbudowanego w każdy komputer. Jest to pewien kawałek przestrzeni w sieci, w którym będzie znajdowała się twoja strona i wszystkie jej rezerwy. Jest to miejsce na serwerze wyodrębnione tylko dla ciebie.

Domena to nic innego niż nazwa, którą nadajesz swojej stronie, na przykład kocieplocie.pl. Zakup domeny stwarza wiele możliwości, ponieważ dobranie odpowiedniej końcówki może oznaczać zasięg i pochodzenie strony, przypuszczalnie: globalne, krajowe lub lokalne, a także warunkować jej cenę. Dla przykładu, domena .pl, jest krajowa, co powoduje jej wyższą cenę. Koszt domeny globalnej zazwyczaj jest prawie o połowę tańszy, a lokalnej – najtańszy.

A zatem, gdzie załatwia się te sprawy? Firma Bonadi oferuje tani hosting, pełny zakres usług związanych z wyborem i jego założeniem, a także rejestracji domeny. Siedmioletnie doświadczenie we współpracy z setkami klientów gwarantuje najwyższy poziom wykonania zamówionej usługi. Na stronie bonadi.pl można znaleźć pełną ofertę przedsiębiorstwa i przekonać się o możliwości uzyskania profesjonalnej pomocy o nie wygórowanej cenie. Szczególną zaletą skorzystania z usług opisywanej firmy jest to iż serwery będące w posiadaniu przedsiębiorstwa są zlokalizowane na terenie Polski, dzięki czemu strony www szybciej się ładują. Szeroka gama pakietów taniego hostingu proponowanych przez firmę pozwoli na szybkie i łatwe założenie swojej własnej strony internetowej, a profesjonalna obsługa i wysoka jakość wykonania zlecenia zapewnia pełną satysfakcję klientów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ