Akcesoria Gadżety Technologia

Bamboo Stylus mini: Kolorowe piórka, nie tylko dla ozdoby

CS120_Stylus_Angle_CMYK_Green_smallBamboo Stylus mini to eleganckie piórko, które przyciąga uwagę. Ta najnowsza pozycja w ofercie piór pojemnościowych firmy Wacom jest dostępne w sześciu kolorach. Wyróżnia się wysokim poziomem czułości i niewielkimi rozmiarami — ma zaledwie 4,7 cm długości.
Jest solidne w dotyku i nowoczesne z wyglądu. Miłośnicy dobrego wzornictwa docenią też najlepszą cechę pióra Bamboo Stylus mini: wyjątkową przenośność. Pióro jest przeznaczone specjalnie do noszenia ze smartfonem dotykowym lub tabletem bez ryzyka zgubienia. Piórko można połączyć za pomocą paska i atrapy wtyczki z gniazdem słuchawkowym urządzenia. Miękki materiał wtyczki nie uszkodzi gniazda nawet przy częstym użytkowaniu.

Wysoka klasa wzornictwa marki Wacom od razu rzuca się w oczy. Obudowa powlekana mosiądzem i przyjemną w dotyku gumą ma 9-milimetrową średnicę standardowego pióra. Podobnie jak pozostałe pióra Bamboo ten model ma wymienne końcówki — twardą bądź miękką można kupić w sklepie Wacom eStore.

Bamboo Stylus mini dobrze działa z aplikacją do robienia notatek i szkiców Wacom Bamboo Paper, której nowa wersja pojawiła się niedawno na iPada

ZOSTAW ODPOWIEDŹ